Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

Toto je starší verze dokumentu!


Projekt Omega

Co je Projekt Omega?

Organizace založená v roce 1937 za účelem pátrání po neobvyklých fenoménech, organismech nebo technických výtvorech, o které oficiální organizace nejeví zájem. Naší náplní je výzkum těchto fenoménů a shromažďování vědomostí, abychom byli připraveni v případě ohrožení lidstva, na cokoliv a na vše. V některých případech musíme zasahovat a řešit problémy, ať už vznikly kvůli neznámým jevům nebo lidem, kteří se k nim dostali. Snažíme se stát na té dobré straně, ale není to vždy jednoduché.

Kdo jsme?

Lidé ze všech koutů světa různých národností, kterým není osud lidstva lhostejný. Pracujeme v malých skupinách nazývaných „sekce“, každá z nich samostatně, nezávisle a vlastními metodami. Informace sesbírané v poli předávají agenti koordinátorům, kteří je vyhodnocují a určují další postupy. Členové jsou obvykle lidé, kteří se o zvláštní fenomény zajímají, specialisté z různých oborů, případně lidé s paranormální i schopnostmi. Někteří jsou příslušníci jiných tajných služeb, nebo to prostě jsou lidé, kteří byli ve správný čas na správném místě.

Proč se přidat?

Pokud rád zkoumáš záhady, podnikáš výpravy do různých konců světa, chráníš ostatní před nebezpečím, nebo chceš získat neobvyklé schopnosti, v Omeze dostaneš příležitost. Peníze nejsou problém, ale nikdo není v Omeze jen kvůli nim. Tvou odměnou budou v prvé řadě vědomosti, a zjistíš, jaký je svět okolo tebe doopravdy.

Jak vstoupit do Omegy?

Do Omegy nepotřebuješ doopravdy vstupovat. V oddílu Pravidla najdeš způsob, jak založit a provozovat vlastní sekci, úkoly si tvá sekce může určit sama, nebo se inspirujte v oddílu Fenomény či Mise. Pokud chceš svůj postup koordinovat s Omegou, přidávat hlášení do archivu a mít přístup na Telex, kontaktuj koordinátora.

[email protected]

Za oponou

Projekt Omega je atmosférická příběhová vyprávěcí hra (RPG) odehrávající se v lehce pozměněném předválečném světě. Hráči se ujímají role agentů pátrajících po nebezpečných „paranormálních“ projektech, které mohou narušit rovnováhu světových sil či přímo přivést svět do záhuby. Vše si odehraješ „naživo“ se svými přáteli či známými a pak se můžeš podělit o výsledky své mise s ostatními skupinami. Pokud se chceš přidat, ozvi se. Zahraješ si s námi, naučíš se pravidla a pak se rozhodneš, zda chceš dál hrát s naší skupinou, nebo si založíš vlastní. Příběh se odehrává v alternativní realitě roku 1939. Existují a fungují různé vynálezy, které se v reálném světě neuchytily, například Teslovo věže na bezdrátový přenos elektřiny nebo autonomní roboti. Také se vyskytují různé další fenomény jako přenos vědomí, oživování mrtvých, telepatie, sdílená inteligence, chemické a technologické způsoby měnící lidské myšlení, a mnoho dalších. Zjistit, jak to s nimi doopravdy je, zda je lze využít, nebo představují ohrožení, je úkol Projektu Omega.

start.1568709326.txt.gz · Poslední úprava: 2019/09/17 10:35 autor: jerson