Nástroje pro tento web


start

Projekt Omega

V našem světě je mnoho záhad a neznámých věcí. Některé tu jsou odnepaměti. Jiné se objevily po Velké válce. Další někdo nalezne zítra. Oživování mrtvých, přenos duše, čtení myšlenek, samovznícení, ovládání mysli, společné vědomí, inteligentní automaty, předvídání budoucnosti, energie atomu, mimozemšťané, prastaří bohové z hlubin, duchové a démoni - ať už na ně věříš nebo ne, každý z těchto fenoménů se může ukázat skutečný. Kterýkoliv z nich může změnit svět. Nebo ho zničit.

Chceme takové věci prozkoumat a poznat. Měli jsme být oficiální organizace podporovaná vládami mocností, ale nakonec o nás nikdo nestál. Takže jsme začali fungovat na vlastní pěst, v malých skupinách, a své poznatky navzájem sdílíme. I ty můžeš vytvořit takovou skupinu.

Proč se zapojit? Poznáš svět skrytý běžným lidem. Odhalíš tajemství a záhady světa. Zažiješ úžasná dobrodružství. Staneš se součástí příběhu, který pomůžeš vytvořit. Dozvíš se něco nového o sobě. A je to skvělá zábava. Pro více informací kontaktuj koordinátora.

[email protected]


Projekt Omega je atmosférická příběhová vyprávěcí hra (RPG) odehrávající se v lehce pozměněném předválečném světě. Hráči se ujímají role agentů pátrajících po nebezpečných „paranormálních“ projektech, které mohou narušit rovnováhu světových sil či přímo přivést svět do záhuby. Vše si odehraješ „naživo“ se svými spoluhráči. Když budeš chtít, můžeš se podělit o výsledky své mise s ostatními skupinami a přispět tak k tvorbě velkého příběhu.

Pokud si chceš zahrát, najdi několik spoluhráčů a zkuste si zahrát jednu misi. V pravidlech najdeš návod, jak postupovat - i když počítají s tím, že už jsi takový druh her hrál. Nebo nám napiš, sejdeme se a zahrajeme si s tebou, abys viděl, jak taková hra vypadá, případně ti alespoň poradíme, jak začít.

Příběh se odehrává v alternativní realitě roku 1939. Existují a fungují různé vynálezy, které se v reálném světě neuchytily, například Teslovo věže na bezdrátový přenos elektřiny nebo autonomní roboti. Také se vyskytují různé další fenomény jako přenos vědomí, oživování mrtvých, telepatie, sdílená inteligence, chemické a technologické způsoby měnící lidské myšlení, a mnoho dalších. Zjistit, jak to s nimi doopravdy je, zda je lze využít, nebo představují ohrožení, je úkol Projektu Omega.

start.txt · Poslední úprava: 2020/11/11 14:53 autor: civilista