Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


hlaseni:m50_a91

Hlášení M50-A91

Mise
M50 Jeskyně větrů
Autor hlášení
A91 Lucy Pond

Průběh mise

Společně s A92, A93 a A94 jsme letěli do Colorado Springs za účelem získat potřebné informace a vzorky chemikálie, pomocí které se ovládají lidé.

Když jsme přiletěli, hned jsme se vydali do našeho hotelu. Ten samý večer jsme zahlédli světlo z okna. Ráno jsme zjistili, že se jedná o elektrárnu a vydali jsme se jí prozkoumat. Já společně s A92 jsme se dostali k bráně, ale po dlouhém zvážení jsme se rozhodli tuto akci ukončit.

Další den jsme jeli do Jeskyně větrů za účelem průzkumu a odebrání vody, jestli není nějakým způsobem „nakažená“ chemikálií. Když jsme byli v půlce prohlídky, zhasla světla, proto jsme se počkali, co se bude dít dál. Po pár minutách čekání se zde objevil chlap s helmou s logem Zlatého Kola. Nakonec jsme se dostali ven z jeskyně i s dalším straceným. Ten nás pozval do casina. Tam se stala další divná věc.

V casinu jsme se potkali s tím mužem z jeskyně a zahráli si s ním šipky. Mezitím si A93 odvedl divný muž. Věřím, že to byl, po mé výpravě do New Yourku (M52) jeden z „Vědoucích“. Prý říkal:'Za chvíli to spustí'

Další den jsme se společně s A92 vydali na místo, kde byli předešlý den A93 s A94, do továrny WOTE. Tam jsme v kavárně zjistili, že WOTEcola (zkratkou W.C.) není prodávána do světa, ale dováží se pouze do sirotčince.

Rozhodli jsme se, že dodávky, které dováží W.C., budeme sledovat a pak se pokusíme dostat dovnitř a vzít jednu, nebo dvě plechovky W.C..

Dovnitř jsme se dostali a zůstali v šoku, jak jsou všichni potichu. Dozvěděli jsme se, že existují dva druhy W.C. a to modrý a červený. Také jme zjistili, že následující den se jedou děti podívat do Jeskyně Větrů a tak jsme se tam vydali.

Přidal se k nám A95 a společně jsme jeli do Jeskyně větrů z různých stran. Společně s A92 jsme se dostali do Jeskyně Větrů. Snažili jme se zastavit pokus, který zde prováděli, však neúspěšně. Potom se stalo něco, co nedokážu vysvétlit, ale děti začali vybíhat ven z jeskyně, úplně stejně. Bylo to zvláštní.

Alespoň se nám podařilo získat prázdnou modrou plechovku a jednu plnou červenou plechovku W.C.. Misi jsme ukončili, a odjeli pryč z města.

ZÁVĚR -V Jeskyni Větrů se stal pokus, který jsme nezastavili. -Získali jsme WOTEcolu jako vzorek. -Děti z dětského domova se chovali jako „Probuzení“

Doteď mě zajímá,co se tam vevnitř stalo.

hlaseni/m50_a91.txt · Poslední úprava: 2019/02/12 14:17 autor: jerson