Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


hlaseni:m42_a64

Hlášení M42-A64

Mise
M42 Přetížení
Autor hlášení
A64 John Dee

Cílem bylo prozkoumat příčinu záhadných zranění a úmrtí v městečku Perth. Jako krytí jsme použili příběh o třech přátelích, kteří Nový rok chtějí strávit na Skotském venkově raději než v Londýně.

Během první prohlídky terénu nás zarazil místní policista vybavený puškou a důrazně nám doporučil vrátit se do hotelu před setměním. Po setmění se místním lidem stávají „nehody“. S tím, že do tmy je ještě čas jsme pokračovali. V jedné hospodě jsme zjistili, že elektrické vedení se na podzim příhodně přetrhalo vlivem velkých mrazů a proto byla Teslova věž uvedena do provozu dříve než bylo plánováno.

Cestou zpět do hotelu jsme slyšeli výstřely. Místní studentka se nás snažila ukrýt u rodičů doma, otec však nesouhlasil a podezříval nás, že jsme nakažení. Druhý den jsme se slečnou šli do nemocnice. Doktoři mají za to, že za touto „nemocí“ je Teslova věž. pacienti nemají nic společného. Tma je pravděpodobně spouštěč jakéhosi transu.

Večer jsme se účastnili celonočního večírku. A41 si získala sympatie provozovatele teslovy věže, pana Jamese. Před půlnocí primář dr. Brown obvinil pana Jamese, že příčinou problémů ve městě je Teslova věž a dožadoval se jejího vypnutí alespoň na jeden den. Krátce na to vypadla elektřina v celém městě. Při tomto výpadku jeden občan dostal záchvat dokonce i uvnitř budovy.

Během pár minut elektřina zase naskočila a Teslova věž začala dodávat nezvladatelné množství energie všem spotřebičům. Kovové předměty se nedaly udržet v ruce, žárovky praskaly, elektrické přístroje byly přetížené a v hotelu vypukl požár. A34 se bezúspěšně pokusila rozstřílet hotelový přívod elektřiny. Z věže šlehaly čím dál větší a častější vlesky do všech přijímačů i mimo. Pomatení se začalo projevovat u čím dál většího počtu lidí.

Co nejdříve jsme se dostali do elektrárny, kde nám technici řekli, že nevědí, co přetížení způsobuje, protože elektrárna je vypnutá. Tuto informaci jsme vzhledem k akutnímu nebezpečí pro nás i vesnici neověřovali. Zprovoznili jsme parní lokomotivu určenou k dodávce uhlí do elektrárny a s její pomocí jsme srazili Teslovu věž k zemi. Výboje poté ustaly. Po návratu do městečka se všichni lidé zdáli v pořádku.

unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<b>']Zjištené informace:unknown map key: RawInline value: [u'html', u'</b>']unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<br/>'] - Pomatení se pravděpodobně vyvinulo v důsledku vystavení elektrickému poli. Tma poté spouštěla u pacientů představu zářící koule a nutkání pevně sevřít cokoliv měli zrovna po ruce.unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<br/>'] - Nebezpečné elektrické výboje údajně nepocházely z elektrárny.unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<br/>'] - Je pravděpodobné, že k pomatení docházelo až při delším vystavení elektrickému poli. Vyšší intenzita způsobovala problémy dříve.

unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<b>']Zbývá dorešit:unknown map key: RawInline value: [u'html', u'</b>']unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<br/>'] - Odkud pocházelo neznámé elektrické pole, které Teslova cívka prenášela dál po vypnutí elektrárny.unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<br/>'] - Zda obyčejné elektrické pole muže způsobovat tento druh psychické poruchy.unknown map key: RawInline value: [u'html', u'<br/>'] - Souvislost mezi místním fenoménem, Probuzenými a organizací Zlaté kolo (viz M36)

hlaseni/m42_a64.txt · Poslední úprava: 2018/10/17 22:09 (upraveno mimo DokuWiki)