Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:74

A74 Urshula Gorn

a74.jpg

Rok narození
1912
Stát
Norsko
Pověření
(1 / 4) informátor
Specializace
odstřelovač
Hráč
Zdeňka


Účast v misích

Hlášení

M12 Ztracený vlak


Spoluagenti

a45.jpg a64.jpg a73.jpg a75.jpg


Posudky od spoluagentů

 A75 Urehito Šitama
M12 Ztracený vlak
Postup agentky 74 byl standardní, dle uznaných direktiv Omegy. V některých případech projevila dobrý důvtip při řešení nastalých situací.


 A45 Horst Kropatschek
M12 Ztracený vlak
Agentka 74 se chová naprosto dle její kvalifikace. Moc toho nenamluví, nebo alespoň ne zbytečně, naopak dle povahy úkolu jedná přesně, rychle a smrtelně efektivně. Na zvážení nadřízeným důstojníkem nechávám možnost nechat vyškolit i na méně bojové zaměření. Ale na druhou stranu to závisí od druhu akcí, na které bude vysílána.


 A73 Alexander Nikolajevič Poreninov
M12 Ztracený vlak
Agentka přesně splňuje mou představu ideálního vojáka. Je poslušná při plnění rozkazů, profesionálně zvládla ji zadané úkoly. Kladně též hodnotím její shovívavost k nevhodnému chování Agenta 64. Nevím, zda to byl projev pověstné severské trpělivosti, nebo zda je na takové chování zvyklá, jisté je, že pouze díky této její vlastnosti nedošlo v naší skupině k žádnému rozkolu.

Odvrácenou stranou této agentky je naprostá absence vlastní iniciativy. K jakékoli vedoucí pozici je tato osoba naprosto nevhodná. Též agentčiny orientační nejsou příliš přesvědčivé. Avšak na operace, jako zastřel, chyť, dones, jsou její schopnosti dostačující.

agent/74.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:25 autor: jerson