Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:73

A73 Alexander Nikolajevič Poreninov

a73.jpg

Rok narození
1906
Stát
Sovětský svaz
Pověření
(2 / 9) informátor, GRU (Главное разведывательное управление)
Specializace
infiltrace
Hráč
Macintouš


Účast v misích

Hlášení

M10 Batingtonská továrna
M12 Ztracený vlak


Spoluagenti

a21.jpg a31.jpg a34.jpg a45.jpg a64.jpg a71.jpg a72.jpg a74.jpg a75.jpg


Posudky od spoluagentů

 A31 Karl Sauber
M10 Batingtonská továrna
Zbrklý, nedisciplinovaný. Možná dvojitý agent. Svojí zbrklostí prozradil celou misi a ohrozil životy všech zúčastněných. Tak tak že jsme to přežili. Trochu zmatený ve svých myšlenkách. Pokaždé tvrdí něco jiného a jednou se pokusil o zbabělý útěk.

Nechápu z jakého důvodu byl přijat do Omegy, pro skupinovou práci je skoro nepoužitelný. Nicméně pokud někdy budete potřebovat něco vyhodit do vzduchu nebo udělat někde rozruch, tak tam pošlete jeho.

(Varování - pokud střílí, málokdy něco zasáhne, většinou je postřelen.)


 A34 Elsa Tschernin
M10 Batingtonská továrna
Je mi záhadou, proč organizace zaměstnává člověka, ze kterého přímo čiší příslušnost k neblaze proslulému státu; který zachází tak daleko, že nazývá své spolupracovníky „soudruhy“, a který se - s drzostí svému národu vlastní - opovažuje obviňovat ostatní členy ze zrádného jednání. Výmluvnost agenta 73 nezná mezí, nezdálo by se však, že by mu nějak zvláštně pomáhala dosáhnout vytčených cílů. Za jeho jedinou kladnou stránku považuji (kromě schopnosti vyrábět hořlaviny) aktivitu a neutuchající nápaditost - pokud se výplodů jeho mysli ujme někdo schopný, je možno základní jiskru dále rozvést do fungujícího plánu.


 A21 Imogen Irene Coulton
M10 Batingtonská továrna
Nenapadá mě jiný výraz pro agenta 73, než psychopat. Upřímně řečeno, nechápu, jak mohla organizace, která se považuje za elitní, poslat někoho takového do akce společně s normálními lidmi. Agent 73 se opakovaně projevil jako fanatik (prosovětský a „protiimperialistický“ - jeho loajalita 100% nepatří naší organizaci, nýbrž Sovětskému svazu) a agresivní člověk bez náznaku sebeovládání. Jeho jednání nepřímo ohrozilo životy nás všech a zapříčinilo absolutní nezdar celé mise.

Dle svých slov „měl problém“ s pumpařem, který vyřešil tak, že na neozbrojeného muže vytáhl pistoli. Když se objevili policisté, pokusil se je sám odzbrojit, nakonec došlo na střelbu a jeho postřelení.

Během mise neskrýval xenofobní averzi vůči příslušníkům jiných národností (německá, americká), dokonce i když šlo o členy týmu. Bez jakýchkoliv zábran zmiňoval jak osobní (jeho účastí v RA a v Čece), tak tajné informace (tajný agent, název organizace) - a to před svědky, nejen před agenty.

Jeho projevy, které se i nadále nesly ve stejném duchu, naprostá absence sebereflexe a ani náznak ochoty přizpůsobit se, zapříčinily to, že jsem odmítla s ním nadále spolupracovat, aby nedošlo k újmě na životech - jak nás, tak nevinných civilistů. Jestli má nějaké skryté kvality, pro které byl přijat do organizace, pak ty se jistě neuplatní při spolupráci s jinými lidmi. Podle mě je to nekontrolovatelný sociopat, který se nedá nazvat jinak, než „neřízenou střelou“. Tímto žádám, abych s ním již nebyla nasazována na mise, jelikož naše hodnoty a přístupy k lidskému životu jsou naprosto neslučitelné.


 A75 Urehito Šitama
M12 Ztracený vlak
Od agenta 73 bych očekával lepší orientaci v prostředí a v jednání s místními. Dopustil se vážného přestupku proti direktivám Omegy, když záměrně lhal kolegům aby zakryl svoje selhání. Navrhuji přísnou důtku.


 A45 Horst Kropatschek
M12 Ztracený vlak
Naprosto netuším co si mám myslet o agentovi 73. Jsou zde jisté paralely k agentce 42, ale obávám se že v tomto případě se agent 73 vyznamenal mnohem více.

Agent 73 se naprosto neorientuje v daném prostředí, pro něj údajně „domovském“. Je schopen lhát ostatním agentům aby zakryl vlastní neúspěch místo aby řekl, že se mu nepodařilo získat informace a zkompromitovat se, takže není možné včas situaci „vyřešit“. Jeho „nejlepší“ kousek byl ovšem pokus o provedení inspekce. Nechápu jak někdo takový jako je agent 73 mohl projít přijímačem (do mateřské organizace, tím méně k nám). Doporučuji zavést disciplinární řízení s agentem 73 a přeřadit na pozici kde nebude moci napáchat tolik škody (pokud taková pozice v rámci organizace existuje).

agent/73.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:25 autor: jerson