Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:71

A71 Trisha Wanderband

a71.jpg

Rok narození
1908
Stát
Spojené státy Americké
Pověření
agent informátor
Specializace
detailní průzkum
Hráč
Felouen


Lehkovážná, mluvení s lidmi, pohled do minulosti

Účast v misích

Hlášení

M10 Batingtonská továrna


Hodnocení

A21 Imogen Irene Coulton

a21.jpg M10 Batingtonská továrna
Bohužel dojmů z agenta 71 jsem příliš nenasbírala. První je ten, že má poněkud zvláštní vyjednávací metody. Ale to by se dalo snad přičíst odlišné mentalitě jeho národnosti od té mé. Druhý případ, kdy mě jeho chování zaujalo, byl opravdu zvláštní. Jsem si docela jistá, že v pumpě poté, co se zaplnila plynem z granátu, nepobyl delší čas než ostatní, přesto však, když jsme zastavili kousek od Duxtonu, prohledal auto a oznámil nám, že má zvláštní schopnosti a že „vidí minulost“. Bohužel jsem si příliš nezapamatovala, co nám popisoval za události, protože jsem stále byla vyvedena z míry jeho prvním prohlášením. Usuzuji tedy, že buďto má výjimečně slabou konstituci (neschopnou odolávat účinkům onoho plynu), duševní nemoc nebo nějakou prazvláštní víru umožňující mu věřit, že skutečně „vidí minulost“.


A31 Karl Sauber

a31.jpg M10 Batingtonská továrna
Tato agentka byla z nováčků asi ta nejvíce schopná, dokázala dobře střílet a spolupracovat. Ke konci mise jsme zjistili, že údajně dokáže vidět věci, které už se staly. Byl jsem donucen uvažovat o tom jestli to má v hlavě v pořádku, ale některé informace se zdály věrohodné, ale může mít také jen velice bohatou fantazii.


A34 Elsa Tschernin

a34.jpg M10 Batingtonská továrna
Velice srdnatá osoba, možná až přespříliš. Její nápad vracet se na místo mise poté, co nás odtamtud vyprovodilo nákladní auto s namontovaným kulometem, mi nepřijde příliš moudrý. Až na tuto přílišnou horlivost je agentka 71 spolehlivá a aktivní a výborně se mi s ní spolupracovalo. Jak o jedna z mála disponuje schopností dotahovat věci do konce. Vrozená či výborně hraná naivita tvoří skvělý způsob, jak odvést pozornost podezřelých, nicméně nebylo by na škodu poté umět tuto výhodu využít.


agent/71.txt · Poslední úprava: 2019/09/30 10:45 autor: jerson