Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:68

A68 Jan Skrzetowski

a68.jpg

Rok narození
1890
Stát
Polsko
Pověření
(2 / 8) externista
Specializace
Elektrotechnika
Hráč
Gurney, Irigi


Major, etiketa, cestovatel

Účast v misích

Hlášení

M64 Odpadlík
M67 Invokace


Spoluagenti

a15.jpg a29.jpg a32.jpg a47.jpg a48.jpg a49.jpg a63.jpg a67.jpg


Posudky od spoluagentů

 A67 Jürgen Schnitter
M64 Odpadlík
Zajímavý člověk, který zřejmě již leccos zažil a jehož pohotovost mi ve skladu zřejmě zachránila krk. Sám pak při útěku nasadil svůj život, tudíž mé hodnocení je též určitě kladné.


 A32 Arnold Smith
M67 Invokace
Klidná síla, která potřebuje dohled rozhodnějšího agenta, aby jeho talenty nezahálely. Vhodný pro klidné a nenápadné mise, kdy stres není významným faktorem. Ve větší skupině by měl být přiřazen agent, který mu bude naslouchat a hlasitě opakovat jeho návrhy, které by jinak mohli zapadnout.


 A47 Ezra Enri
M67 Invokace
Po celou dobu mise jsem netušil, že tento Polák s podivným jménem je již zkušeným agentem Omegy (zejména představit se jako Francouz s polským jménem v německém hotelu nepovažuji za profesionální, bylo by lepší zvolit falešné jméno). Žádné podnětné informace z předchozích misí jsem nezaznamenal, což je ovšem škoda. Je však možné, že nebyly relevantní k tématu. Jeho technické schopnosti však předčily, alespoň dle mého pozorování, francouzského technika. Agent by se měl naučit více prosadit svůj názor, a to jak v rámci pracovní skupiny, tak vůči konfrontovaným jedincům (očekával jsem, že mne k pokusu dostane blíže než do sousední místnosti). S tímto agentem jsem spolupracoval ve dvojici nejdéle, avšak jako agent-samotář jsem jeho přítomnost úplně nevnímal.


 A48 Hans Pichler
M67 Invokace
Tichý a milý technik. Bohužel to vedlo k tomu, že jsem se o něm na misi skoro nic nedozvěděl.


Charakterizace

Inženýr z polské polytechnické univerzity, který má záběr přes elektřinu, strojírenství, trochu chemie a jiných technických oborů. Emigroval do Francie, kde sloužil v armádě během první války na vývoji prvních tanků a jiných technických věcech.

Umí techniku používat, rozumí ji a v dokáže ji konstruovat. Když potká tajemno, spíše se přiklání ke skeptickému vysvětlení.

Hlavní motivace je asi poznání. Všechny tyhle jevy jdou hodně za hranici toho, co známe, takže jim chce porozumět, aby mohly sloužit lidstvu.

agent/68.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:23 autor: jerson