Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:67

A67 Jürgen Schnitter

a67.jpg

Rok narození
1913
Stát
Rakousko
Pověření
agent externista
Specializace
paranormální jevy
Hráč
Tarfill


Novinář, Přesvědčování, Naslouchání, Psychologie, Psychiatrie, Těsnopis, Historie Evropy, Čtení „mezi řádky“

Účast v misích

MiseDatumLokaceZúčastnění agenti
M64 Odpadlík28. března 1939Mischkal, Německo15, 59, 63, 67, 68, 69
M66 Projekt Legie19. dubna 1939Mischkal, Německo15, 38, 39, 67

Hlášení

M64 Odpadlík
M66 Projekt Legie


Hodnocení

A38 Gerhard Möller

a38.jpg M66 Projekt Legie
S Jürgenem se už nějakou dobu znám a řekl bych, že si rozumíme. Dle všeho to nebyla jeho první výprava podobného typu, a jeho pozorné uši a schopnost vyptávat se nám poskytla mnoho informací, i když sám nevím jak a kam je zařadit.


A39 Jacopo Palamidessi

a39.jpg M66 Projekt Legie
Pan Jürgen Schnitter se projevuje jako veskrze přátelský a komunikativní člověk, podle všeho původem anektovaného Rakouska (k anexi neprojevuje velké sympatie a stejně tak ani k oficiálním německým státním složkám).

Jako novinář má pan Schnitter přístup k řadě zajímavých informací, což konec konců přivedlo i mě do absolvované akce. Pan Schnitter je však také poněkud bezstarostný (doufám, že je to důsledek jeho bezelstnosti), když se na veřejných místech vyjadřuje otevřeněji a kritičtěji k současnému německému státu a jeho (pseudo) Vůdci, kterého tituluje „pan Hitler“. Doba slabé demokratické selanky je však v Německu dávno pryč a každá zeď tu má nyní uši a oči, což může přivést neopatrné lidi snadno do nesnází.

Pan Schnitter má vynikající pozorovací a naslouchací schopnosti, které umožnily progres v rámci naší mise a byly jedním ze stěžejních nástrojů, pomocí kterých jsme získali vitální informace.

Zároveň pak, což mám však pouze z jeho vyprávění, neboť jsem toho nebyl přímým svědkem, dokáže výborně konverzovat a podněcovat zájem o vyprávění v druhých, pomocí čehož z profesora doktora Hanase Duffa získal naprosto zásadní informace o celém projektu Legie!

Podle všeho v akčnější operativě není lépe vyškolen, neboť, jak jsem pochopil také z vyprávění, jeho útěk před vojáky byl poněkud krkolomný. Nebojí se však naskakovat do rozjetého vlaku a to se na akcích organizace jistě zásadně počítá!

agent/67.txt · Poslední úprava: 2019/10/12 16:04 autor: jerson