Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:65

A65 Daniel Svensson

a65.jpg

Rok narození
1909
Stát
Švédsko
Pověření
(4 / 11) výkonný agent, v záloze
Specializace
technické inženýrství
Hráč
Orbit, Shorty


Technické inženýrství, kartografie, spolehlivý, rozvážný

Účast v misích

Hlášení

M8 Ztracený den
M23 Skryté sanatorium
M29 Mickey Mouse
M40 Parazit z dolu


Spoluagenti

a23.jpg a34.jpg a43.jpg a44.jpg a54.jpg a55.jpg a61.jpg a62.jpg a63.jpg a64.jpg a66.jpg


Posudky od spoluagentů

 A34 Elsa Tschernin
M40 Parazit z dolu
A65 je možné bez debat považovat za nejschopnějšího člena celé mise. Nejen, že se účastnil vymýšlení plánů na další postup a přicházel s konstruktivními nápady, dokonce se ukázalo, že „má známé všude“ (respektive kontakt, který nám o situaci ve městě prozradil nejvíc ze všech, byl jeho přítel) a dobře si vedl ve stresových situacích. Brzy se také ukázalo, že je (jako jediný z nás) schopen nějakého většího fyzického výkonu - lezení po stromech, dobíhání vlaku, apod.


 A43 James Stevenson
M23 Skryté sanatorium
Výborný agent, spolehlivý, přesvědčivý, s potřebnou dávkou disciplíny. Rychle mu to myslí a nemá problémy s orientací a přizpůsobováním se.


 A44 Paul O´Brian
M8 Ztracený den
A65 se během mise snad jako jediný choval podle základních pravidel práce v utajení a projevoval schopnosti alespoň adekvátní úrovně.


 A54 Eliah Green
M23 Skryté sanatorium
Agent 65 se ochotně a zdatně zhostil role rodinného sluhy a jeho schopnosti komunikovat s nevzdělaným personálem a vcítit se do jeho pozice vděčí Omega za spoustu cenných informací a přiblížení mise ke zdárnému konci. Do strategického rozhodování o dalším postupu mise se zapojoval poměrně aktivně a i když nebyl mozkem celé operace, pár užitečných návrhů přinesl. Celkově jeho práci hodnotím rozhodně kladně a bylo by mi ctít setkat se s ním na dalších misích.


 A66 Norimasa Tokinawa
M23 Skryté sanatorium
Agent 65 zvládl i přes podřízené postavení, které si v misi určil, vykonat významné úsilí pro její splnění. Jeho přesvědčovací schopnosti, kdy dokáže odhalit city ostatních lidí a následně využít je ve svůj prospěch, jsou velmi efektivním nástrojem, a proto by měl dostat prostor je nadále aplikovat.


agent/65.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:22 autor: jerson