Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:64

A64 John Dee

a64.jpg

Rok narození
1906
Stát
Velká Británie
Pověření
(7 / 19) specialista, v záloze, MI6
Specializace
infiltrace
Hráč
Jiří Täuber, Meldin, Pekly, Shako, Denis


Zbrklý, egoista, kaskadér, kuřák doutníků, rváč, otvírání zámků, pistolník, plížení

Účast v misích

Hlášení

M8 Ztracený den
M12 Ztracený vlak
M19 Žezlo ledových obrů
M32 Hrad na skále
M33 Polární záře
M40 Parazit z dolu
M42 Přetížení


Spoluagenti

a34.jpg a36.jpg a41.jpg a43.jpg a44.jpg a45.jpg a46.jpg a53.jpg a55.jpg a56.jpg a57.jpg a59.jpg a61.jpg a62.jpg a63.jpg a65.jpg a73.jpg a74.jpg a75.jpg


Posudky od spoluagentů

 A34 Elsa Tschernin
M19 Žezlo ledových obrů
S agentem 64 se mi nespolupracovalo dobře, a obávám se, že některé jeho zbrklé až hysterické reakce jsou nebezpečím jemu i ostatním. Z jeho uvažování a logických postupů čiší, že jeho specializací jsou zbraně, zbraně, boj a zbraně, protože jakési mírové či diplomatické dohody se mu musí vnutit téměř násilím. Během mise došlo taktéž k podivnému vývoji osobnosti - přestože se zpočátku jakékoli zodpovědnosti vyhýbal větou „Já jsem jen řidič!“, ke konci mise samozvaně převzal velení a nenechal si mluvit do toho, co následně společně (!!) podnikneme. Mimo výše uvedené nepříjemné zkušenosti je to však zkušený špeh, výborný bojovník a střelec.

M40 Parazit z dolu
O A64 toho nemohu moc říct. Většinu mise strávil na vlastní ose, neviděla jsem ho tedy při akci, a když jsme něco řešili spolu, příliš se neprojevoval – nebo si to alespoň nemohu vybavit.

M42 Přetížení
Málomluvný a věčně kouřící. Přispíval svým dílem k zdárnému ukončení mise, při závěrečné scéně se projevil velice odvážně a hrdinsky.


 A36 Miel Rutgers
M32 Hrad na skále
S dotyčným jsem po celou misi nenavázal jediný hlubší rozhovor, proto věřím tomu, že nemám právo ho jakkoli hodnotit. Musím ovšem vyzdvihnout fakt, že mě a agenta 57 zachránil z pravděpodobně fatální situace, kdy jsme byli oba uvězněni v hradní cele. A teď pozor: hrad byl situovaný na strmé, resp. přímo kolmé skále ve výšce asi 80 metrů a vedla k němu jediná přístupová cesta, která však byla neprodleně střežena vojáky. Hrad samotný byl pochopitelně střežen také, pravděpodobně ještě více, takže opravdu nechápu, jak nás z takového průšvihu dokázal vysekat. Tímto mu vzdávám hold.


 A44 Paul O´Brian
M8 Ztracený den
A64 se jako agent projevuje příliš pasivně, většinu času až moc ochotně následoval nápady ostatních. To není špatné v armádě, ale v tajné službě to je poněkud na nic. Pokud je z podobných agentů složena celá MI6, vůbec se nedivím, že mají Britové takové problémy v udržení pořádku ve vlastních řadách. Možná, že se jednalo pouze o ostych na první misi, ale ani to není pro agenta zcela dobrá deviza.

Ke cti A64 lze uvést poměrně slušné technické schopnosti.


 A45 Horst Kropatschek
M12 Ztracený vlak
První dojem je, že se A64 chová podle všeho buď jako naprostý amatér nebo stylem: „Jsi blbej nebo zamilovanej ?!“ Jak jinak si lze vysvětlit jak mohl potom co na sebe upozornil příslušníky nějaké bezpečnostní služby nebo cizí organizace, a byl zachráněn před jejich všetečností A75, ještě těmto dvěma pánům mávat z vlaku.

Při další spolupráci se jeví alespoň jako dostatečně rozumný k tomu, aby dokázal poslouchat další agenty, neplést se příliš pod nohy a v rozhodující chvíli konat a střílet.

A64 potřebuje akutně projít výcvikem pro nasazení inkognito. Jeho počáteční selhání se mi jeví spíše jako nezkušenost než neschopnost.


 A53 Frida Johannesson
M19 Žezlo ledových obrů
Agent 64 se ukázal jako velmi impulzivní. Před promýšlením plánů preferoval akci. Využil téměř každé příležitosti k boji nablízko, ačkoliv jeho schopnosti jsou v tomto směru poněkud nepřesvědčivé. Ke konci mise svou reputaci ale poněkud vylepšil, když zlikvidoval pravděpodobného příslušníka gestapa a umožnil tak další postup.


 A57 Konstantin Dobresku
M32 Hrad na skále
Agent se prilis neosvedcil při jednani s jinymi lidmi, kdy se bud vinou spatnych vyjednavacich schopnosti i zbrklych napadu dostaval do problemu. Obecne se prilis vrhal i do zjevne nebezpecnych situaci bez prilisne sance na uspech, ale prave i diky tomu a svým vybornym fyzickym schopnostem byl schopen zachranit celou misi a dosti pravdepodobne zachranit život muj i agenta A36.


 A65 Daniel Svensson
M40 Parazit z dolu
Agent 64 se v misi projevil jako impulzivní. U prvního kontaktu s rostlino-tvorem pálil pohotově, avšak ohrozil ostatní členy týmu. Během dalšího působení v misi byl v kontaktu spíše s druhou částí skupiny.


 A73 Alexander Nikolajevič Poreninov
M12 Ztracený vlak
Agent neprojevuje prakticky žádné schopnosti špionážní práce. Vysokým členům KSSS mává z okna. Není též schopen potlačit svůj narcismus, byl schopen se se mnou pohádat o to, kdo z nás dvou je krásnější. Několikrát činil nevhodné návrhy A74. Nicméně jest pravdou, že alespoň fyzické schopnosti mu nescházejí.


 A75 Urehito Šitama
M12 Ztracený vlak
Agent 64 postupoval ve většině případů standardně, dle uznaných direktiv Omegy. Dopustil se jednoho bezpečnostního rizika, když mával činitelům KSSS při odjezdu z vlaku. Navrhuji důtku.


agent/64.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:22 autor: jerson