Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:62

M8 Ztracený den
M17 Teslova věž
M19 Žezlo ledových obrů
M23 Skryté sanatorium
M40 Parazit z dolu
M44 Probuzení mrtví


Spoluagenti

a14.jpg a15.jpg a16.jpg a21.jpg a22.jpg a34.jpg a42.jpg a44.jpg a45.jpg a52.jpg a53.jpg a54.jpg a55.jpg a58.jpg a61.jpg a63.jpg a64.jpg a65.jpg a66.jpg


Posudky od spoluagentů

 A44 Paul O´Brian
M8 Ztracený den
A62 projevoval během mise poměrně dobrý postřeh a všímavost, stejně tak jeho pohybové nadání bylo těžko přehlédnutelné. Zpočátku. Když později nebyl schopen nepozorovaně uniknout obyčejným vesničanům, mé mínění o něm v tomto směru značně pokleslo.


 A45 Horst Kropatschek
M17 Teslova věž
Agent 62 prokázal své kvality při získávání informací (vydávaje se za novináře), ale měl by se vyhýbat pěstním soubojům, protože pokud si někdo chce hrát na ochránce dam musí mít k tomu tvrdé pěsti, být pohotový a umět použít alespoň špetku špinavosti. Pokud se jedná o misi s cílem sběr informací je člověk na svém místě, ale nechtěl bych se na něho spoléhat v boji muže proti muži.


 A22 Nikolaj Pavlovič Zubov
M17 Teslova věž
Agent 62 je všímavý, pohotový muž jehož hlavní zbraní je inteligence a důvtip. Zcela jistě neprošel žádným vojenským výcvikem, což bych velmi doporučoval. Zejména boj na blízko, kde vnímám velké nedostatky a takřka nulové zkušenosti, aby nám s ním příště civilisté nevytírali podlahu. Předstírání novináře mu sedlo tak dokonale, až jsem si říkal, že by to pro něj bylo ideální povolání.


 A21 Imogen Irene Coulton
M17 Teslova věž
Agent 62 je výborný pozorovatel a znalec lidských charakterů. Co se týče částí naší mise, kdy jsme museli s někým vyjednávat nebo se snažili z někoho vypáčit nějaké informace, připadalo mi, že jakýkoliv jeho doprovod je zbytečný a on by vše zvládl sám. Přijde mi jako chytrý a bystrý člověk.


 A34 Elsa Tschernin
M19 Žezlo ledových obrů
Agent 62 je tichý člověk, na kterého se sice dá výborně spolehnout, nicméně málokdy vyvine vlastní iniciativu. V závěru mise projevil až šílené hrdinství a nasadil vlastní život a zdraví při záchraně jak ostatních agentů, tak předmětu, který jsme měli získat. Upozorňuji, že má na dlani vypálené znamení, podle kterého by šel velice dobře rozpoznat v případě jakékoli utajené mise.

M40 Parazit z dolu
A62 je neuvěřitelně akční a neustále vymýšlí nové a nové způsoby, jakými by bylo možné postupovat. Většina z nich má něco do sebe, což je skvělé, některé však působí trochu důvěřivě/nebezpečně/naivně. A62 své nápady dotahuje do konce, občas ale není příliš ochotný si nechat ty nebezpečnější vymluvit či se s ostatními domluvit na dalším postupu. Chce to si s ním asně říct, co se teď bude dít, a opravdu se společně shodnout, jak dál.


 A53 Frida Johannesson
M19 Žezlo ledových obrů
Agent 62 působil velmi nevýrazně. V závěru mise ovšem neváhal jednat a díky tomu zajistil cenné informace o zkoumaném předmětu. Většinou se nezapojoval do rozhodování o dalších krocích, povětšinou bych si snad ani nevšimla, kdyby zmizel. Ideální typ na špionáž.


 A66 Norimasa Tokinawa
M23 Skryté sanatorium
Agent 62 má sklony být málomluvný, což v případě, kdy se vydává za reportéra, může být na obtíž. Rovněž nebyl schopný během celé mise ukázat, v čem tkví jeho skutečné schopnosti. Přesto, i když mu to činilo viditelnou potíž, se zvládl ujmout své role a nepokládal žádné obstrukce při řešení mise.


 A54 Eliah Green
M23 Skryté sanatorium
Agent 62 nám byl v průběhu mise užitečný a jeho působení hodnotím spíše kladně, i když od agenta, který používá krytí jako novinář zcela běžně bych očekával větší výřečnost a pohotovost - zejména při komunikaci se členy NSDAP zapomínal náležitě využívat jejich vlastní ideologických zbraní proti nim. Věřím, že když tento mladík pořádně vyzraje, otrká se a nabere zkušenosti, může být pro Omegu cenným spolupracovníkem.


 A43 James Stevenson
M23 Skryté sanatorium
Tichý agent, kterému by neškodilo vyšší sebevědomí - při jeho dobrých nápadech by mu určitě pomohlo! Během mise jednal podle očekávání, dá se na něj spolehnout.


 A65 Daniel Svensson
M40 Parazit z dolu
Agent 62 se v průběhu mise choval zbrkle a ne vždy úplně profesionálně.

Charakterově by po výcviku mohl být dobrým adeptem na sólové mise, po důkladném zaškolení a s náležitým vedením z něj může být dobrý agent.

V průběhu mise několikrát způsobil menší či větší ohrožení mise či jednotlivců skupiny. Například nezajištěný vstup do pokojů obývaných Němci.

agent/62.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:22 autor: jerson