Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:55

A55 Kurt Gireau

a55.jpg

Rok narození
1879
Stát
Švýcarsko
Pověření
(6 / 14) výkonný agent, v záloze
Specializace
konstrukce zbraní
Hráč
Captain66, Antharon, Peekay


Slušný, strojní mechanika, konstrukce zbraní, střelba z pušky, matematika

Účast v misích

Hlášení

M9 Nemoc charakteru
M19 Žezlo ledových obrů
M24 Kniha mrtvých
M29 Mickey Mouse
M35 Raketový ostrov
M40 Parazit z dolu


Spoluagenti

a22.jpg a23.jpg a34.jpg a51.jpg a52.jpg a53.jpg a54.jpg a56.jpg a57.jpg a58.jpg a62.jpg a64.jpg a65.jpg a66.jpg


Posudky od spoluagentů

 A22 Nikolaj Pavlovič Zubov
M24 Egyptská kniha mrtvých
A55 postupoval agilně a prakticky. Nezalekl se nebezpečí a dobře si vedl při střelbě s puškou. Ač je staršího věku, nijak ho to neomezovalo.


 A34 Elsa Tschernin
M19 Žezlo ledových obrů
Přes svůj postarší věk je A55 stále velice agilní a bystře myslící pán, se kterým se mi výborně spolupracovalo. Jeho inteligence a chladná hlava byly při misi nepostradatelnými - jen je třeba myslet na to, že náročnější fyzické výkony nespadají (celkem pochopitelně) do jeho specializace.

M40 Parazit z dolu
Dovednosti A55 tkví v detailní znalosti střelných zbraní, jistě podložených mnohaletou zkušeností v oboru. Snažil se přispívat tomu, aby se mise hýbala kupředu, ne vždy si však pro to vybral vhodný okamžik (snažil se například zabavit Hydru, když měl přímo za dveřmi rozloženou vysoce nelegální zbraň). Také se na něm podepisovala fyzická náročnost mise - přeci jen, jedná se o staršího muže a doporučovala bych ho do méně 'běhacích' akcí.


 A53 Frida Johannesson
M19 Žezlo ledových obrů
Postarší A55 se chováním nijak nevymykal svému věku. Pravděpodobně si velmi zakládá na svých znalostech mechaniky, protože se je pořád snažil někam protlačit. Jeho komunikační pohotovost by potřebovala vylepšit.


 A54 Eliah Green
M35 Raketový ostrov
Mr. Gireau je zajisté schopný a zkušený muž a bylo mi potěšením se s ním opět setkat. Je otázka, jestli je vzhledem k svému věku, zaměření a kondici vhodný pro nasazení do akčnějších misí, ale v případě mise M35 k žádným problémům nedošlo a naopak nám jeho schopnosti, znalosti a rozvážnost významně pomohli misi úspěšně dokončit.


 A64 John Dee
M19 Žezlo ledových obrů
A55 působí dojmem neškodného staříka. Během mise byl v hraní této role tak přesvědčivý, že jsem si ani já nebyl zcela jistý, že jde pouze o hru. Na požádání ochotně vyjevil svou totožnost neznámému člověku v hnědém plášti. Když si onen neznámý opsal iniciály A55 do notesu, A55 se s ním svojí bravurní francouzštinou ještě mile rozloučil. Před nasazením do další akce důrazně doporučuji další výcvik pro práci v utajení.


 A65 Daniel Svensson
M40 Parazit z dolu
A55 našel v misi své uplatnění s spolupracoval na plnění úkolu, případně částečně dohlížel na A62. V průběhu mise se projevila nedostatečná fyzička agenta, ale nijak neohrozila misi.

agent/55.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:16 autor: jerson