Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:51

A51 Henri LeClerk

a51.jpg

Rok narození
1913
Stát
Francouzská republika
Pověření
(3 / 10) externista, v záloze
Specializace
architekt
Hráč
Ilgir (2), Apofis


Pisálek, upovídaný, holkař, architektura, orientace v budovách

Účast v misích

Hlášení

M7 Barva z kosmu
M9 Nemoc charakteru
M32 Hrad na skále


Spoluagenti

a14.jpg a16.jpg a22.jpg a36.jpg a52.jpg a53.jpg a54.jpg a55.jpg a57.jpg a64.jpg


Posudky od spoluagentů

 A36 Miel Rutgers
M32 Hrad na skále
S dotyčným jsem se na misi nedostal do nijak blízkého kontaktu, takže můj popis nemůže být moc bohatý, musím ovšem uznat, že i přesto na mě dokázal udělat dojem. Jednalo se „pouze“ o čistě lidské hledisko, ale tím víc bych ho rád poznal osobně. Jediné, co můžu s jistotou říci, že ten člověk má dar od Boha. Nevím, proč je u Omegy a neplánuji to zjišťovat, ale být na jeho místě, kreslím od rána do večera a jsem ten nejšťastnější člověk pod sluncem.


 A57 Konstantin Dobresku
M32 Hrad na skále
Agent projevil dobré logické uvažování a obzvláště dobré přesvědčovací schopnosti a chladnou hlavu. Nehnal se do přílišných nebezpečí a věděl, kdy je lepší ustoupit a stáhnout se. Nebezpečnou (téměř sebevražednou) záchranu uvězněných kolegů raději přenechal jinému agentovi, kterého jen kryl z dálky.


Charakteristika

 • Datum narození: 30. dubna 1913
 • Místo narození: Grenoble
 • Národnost: francouzská
 • Státní příslušnost: Francie
 • Stav: svobodný
 • Pověření: bez zařazení
 • Náboženství: formálně katolické

Popis

Postava vysoká (190 cm) a hubená (75 kg), nesportovní. Vlasy kaštanové, vlnité, oči hnědé. Celkovým dojmem působí mladší, důvěryhodný (pravý opak nebezpečného). Hodně se usmívá a vždy nosí bílou košili.

Charakterové vlastnosti

Působí jako sympatický chlapík, který není schopen ublížit. Ve skutečnosti to tak růžové není, není mu cizí přetvářka. Vzhledem ke své tělesné konstituci se do žádných sporů nevrhá, pokud dojde ke konfliktu, použije raději lest. Umí být zábavný a upovídaný, avšak těžko si získává skutečné přátele.

Dovednosti a schopnosti

Umí kromě francouzštiny dobře italsky, trochu anglicky, umí ukecávat lidi a vymlouvat se z problémů, umí řídit (malé) auto v nemožném italském provozu, vyzná se v historii (hlavně umění).

Speciální schopnosti

Vždy, když vejde do jakékoli (alespoň trochu konvenční) budovy (činžovní dům, vila, nemocnice, úřad), ihned se v ní dokáže orientovat tak, jako kdyby ji dobře znal. Zná polohu schodišť, bezpečně najde třeba místnost ředitele, ale i kotelnu.

Slabiny

Potýká se se svou nedostatečnou průbojností, tváří v tvář nebezpečí má sklon couvat.

Životopis

Pochází z francouzsko-italské rodiny, vyrostl ve francii, ale při vysokoškolském studiu pobýval v obou zemích. Od svého otce získal kvůli válce silnou averzi k Němcům. Má magisterský titul z historie umění.

Profesní kontakty

 • Marco Cardini - Docent, prorektor na univerzitě ve Florencii, během studia se stal Henriho dobrým přítelem, sblížila je příhoda na studijní cestě a Henriho kvality. Má spoustu vlivných přátel, velice široký rozhled, přístup k ohromnému množství knih.

Osobní kontakty

 • Přítelkyně - nachází se na každém místě, kde Henri pobýval delší dobu. Bývá mladá, nestudovaná, Henri jí imponuje svým širokým rozhledem a příjemnou upovídaností. Jen s málokterou měl Henri intimní vztah, většinou mají ještě nějaké jiné místní známosti, nicméně Henriho si pamatují.
 • Robert Lavigne - Henriho nejvěrnější druh ze studií. Jeho tišší a rozumnější společník, pokud se něco neočekávaného nestane, tak nejspíš přítel na celý život.
 • Jean-Luc Le Clerk - Henriho otec, poměrně starý muž, Henriho má z druhého manželství (ovdověl). Na svůj věk plný elánu, za války se angažoval jako záložník (na frontu ho nepovolali), nenávidí Němce, na syna je hrdý díky jeho vzdělání (sám má jen řemeslo).
 • Elodie Le Clerk - Matka, zbožná katolička, Henriho miluje jakožto jediného syna.
 • Jean-Luc Le Clerk jr. - Henriho nevlastní bratr, o dvanáct let starší, důstojnická kariéra, s Henrim se viděl jen párkrát, z nějakého důvodu ho nemá rád a pohrdá jím.

agent/51.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:15 autor: jerson