Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:47

A47 Ezra Enri

a47.jpg

Rok narození
1902
Stát
Palestina
Pověření
(1 / 5) informátor
Specializace
vyšetřovatel
Hráč
Milan Šorm


Účast v misích

Hlášení

M67 Invokace


Spoluagenti

a29.jpg a32.jpg a48.jpg a49.jpg a68.jpg


Posudky od spoluagentů

 A32 Arnold Smith
M67 Invokace
Velmi schopný agent, který je schopen zjistit a zařídit velké množství investigativní práce. Nevýhodou je pochybná oddanost Omeze. S Omegou bude spolupracovat jen do doby, dokud to bude výhodné pro jeho cíle pomáhat svým hebrejským bratrům. Schopný v generování plánů, zhodnocování rizik a vedení ostatních.


 A48 Hans Pichler
M67 Invokace
Velmi příjemný a praktický člověk, což je překvapivé při absenci akademického vzdělání. Je zjevné, že si dokáže poradit v praktických oblastech života a tedy je skvělým doplněním skupiny.


Charakterizace

Původně aškenázký žid kdesi ze střední Evropy, snad příbuzný českého žida Kolbena, původní profesí zřejmě podomní obchodník. Koncem dvacátých let v Bratislavě poznal Imiho Sde-Ora, u kterého se zdokonaloval v bojových uměních beze zbraní, neboť při svých prodejních aktivitách byl častým terčem chuligánů. Později ve třicátých letech podnikl aliju do britského mandátu Palestiny, kde využil svých dovedností důvtipného obchodníka a šikovného zápasníka a sloužil v podzemním hnutí Hagana jako tajný vyšetřovatel násilných činů proti židům. Podivnosti některých úmrtí a další úkoly jeho nadřízených ho donutili vyrazit na „studijní pobyty“ po celém světě.

Otázka jeho loajality je nyní velká neznámá, zvláště poté, kdy na povrch vycházejí důsledky společného bádání jeho prastrýce s Teslou za Kolbenova amerického působení.

Povaha tichá, zádumčivá, samotářská, životním zaměřením pragmatik, místy až cynik

bojové umění, vyšetřování (působení v Haganě), přesvědčivost obchodníka, dobré kontakty v diaspoře (studijní pobyty umožnily poznat dost židů z celosvětové diaspory).

agent/47.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:14 autor: jerson