Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:44

A44 Paul O´Brian

a44.jpg

Rok narození
1908
Stát
Irská republika
Pověření
Irská republikánská armáda
Specializace
padělání dokladů
Hráč
Sirien


Účast v misích

Mise DatumLokaceZúčastnění agenti
M25 Batman20. září 1938New York, USA15, 16, 21, 24, 44
M8 Ztracený den2. června 1938Mantrilson, Francie44, 61, 62, 63, 64, 65
M13 Univerzitní přízraky19. června 1938Berlín, Německo15, 16, 44
M6 Dvojí smrt15. května 1938Tintasart, západní Afrika41, 42, 43, 44, 45

Hlášení

M6 Dvojí smrt
M8 Ztracený den
M13 Univerzitní přízraky
M25 Batman

Hodnocení agenta


A42 Claudia Paz

a42.jpg M6 Dvojí smrt
Paul O´Brian je arogantní zapšklý starý morous, který neumí nic než lidi urážet a provokovat spory. Opravdu nechápu z jakých důvodů byl do projektu zařazen a pevně doufám, že se s ním budu nucena setkávat, co možná nejméně. Jeho holá tvrdá hlava je pro mne zdrojem nechutenství, kdykoliv ji spatřím, a jeho přímo nemorální bodavý pohled mne přivádí k mdlobám z nevolnosti. Z jeho hlasu mne bolí hlava a to ani nemluvím o faktu, že pokud se mu kdysi dávno dostalo nějaké výchovy, zřejmě se neměla ani kde zachytit, protože v jeho osobnosti není ani náznak gentlemana. Pro mne je tento Ir ztělesněním společenského ignoranta a ostudou projektu Omega.


A45 Horst Kropatschek

a45.jpg M6 Dvojí smrt
Agent 44 je horká hlava schopná dostat sebe i druhé do problému pokud si nedává pozor na ústa. Jinak ale spolehlivý a rovný chlap. Domnívám se že s ohledem k jeho povaze je vhodné jej držet a umravňovat mezi mnou a agentkou 41, za předpokladu že nám bude v rozhodující chvíli ponechána možnost ho případně usadit. Se střelnou zbraní zacházet umí a zachází s ní pravidelně. S ohledem na jeho schopnost zacházení s ruční palnou zbraní doporučuji poslat na kvalifikační výcvik. Otestovat jeho schopnosti zacházet s puškou a samopalem a podle prokázaných výsledků poslat na příslušný výcvik ke získání odbornosti a zařadit k pravidelnému výcviku pro udržení střelecké kondice. Dále doporučuji poslat na kasařský výcvik, protože projevil jisté schopnosti. Dále důrazně doporučuji aby agent 44 absolvoval padělatelský výcvik v plném rozsahu, protože má v tomto ohledu silný potenciál, ale schází mu praxe a školení ohledně vhodných typů dokumentů a obzvláště průkazů k padělání.


A16 Thomas Aaron Metzinger

a16.jpg M13 Univerzitní přízraky
A44 působí dojmem člověka, který ví, co dělá, proč to dělá i jak to má udělat správně. Nemám, co bych mu za celou misi vytkl, snad jen nedostatek opatrnosti a jistou lehkovážnost v určitých situacích. Na druhou stranu bych zdůraznil, že A44 se nejen velmi dobře vyzná ve střelbě a ve vyjednávání, ale narozdíl od mnoha jiných agentů, kteří obě tyto dovednosti také ovládají, neváhá zvolit střelbu, když je třeba. Díky tomu často získá cenné vteřiny, které by mnozí jiní prováhali, což by se například v této misi mohlo ukázat jako kritická chyba. Kladně také hodnotím to, že A44 neprokazuje žádné zbytečné morální zábrany, v nebezpečných situacích reaguje logicky a s naprosto chladnou hlavou. Z důvodů výše uvedených navrhuji nasazovat A44 do misí, kde lze očekávat tuhý nepřátelský odpor či například nutnost násilného vyslýchání zajatců, tzn. případy, na které by mnozí jiní agenti neměli žaludek.


A24 Paolo Spoteli

a24.jpg M25 Batman
Maniak, který v místech, kde je vhodné použít basebalovou pálku používá granátomet. Zbytečně střelil německou ochranku do hlavy během hovoru. Podezřívám ho, že vložil společně s A16 výbušninu do podniku Germanica k přívodu plynu. Následně dvakrát netakticky vběhl do střelby samopalu. Doporučuji výcvik ve střelbě na střední a větší vzdálenost. Zblízka do hlavy mu to jde dobře. Důrazně doporučuji psychologické vyšetření.


A21 Imogen Irene Coulton

a21.jpg M25 Batman
Zpočátku jsem si myslela, že se 44 ukáže jako jeden z mála zkušených (= ostřejších), avšak jinak docela normálních agentů Omegy. Nevinné irsko-anglické pošťuchování a několik společných témat naznačovalo potenciál pro příjemnou spolupráci. Jeho přátelství a notování si s agentem 16 nad společně strávenými misemi mě mělo varovat. Když jsme vyšli z Germaniky, oslovil agenta 44 neznámý muž s tím, že ho poznal v novinách. 44 v odpověď vytáhl zbraň a muži prohnal hlavou kulku. Nemůžu říct, že by na mě nadšení v hlase a nedořečené „Vás znám! Nejste vy ten-“ neznámého působily tak nebezpečně.

agent/44.txt · Poslední úprava: 2018/12/05 11:01 autor: jerson