Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:43

A43 James Stevenson

a43.jpg

Rok narození
1915
Stát
Spojené státy Americké
Pověření
(3 / 11) výkonný agent, v záloze
Specializace
medicína
Hráč
Onge, Wolfus, Pegas


Absolovent medicíny, základní vojenská služba, zbrklý, nesmělý

Účast v misích

Hlášení

M6 Dvojí smrt
M23 Skryté sanatorium
M33 Polární záře


Spoluagenti

a41.jpg a42.jpg a44.jpg a45.jpg a46.jpg a54.jpg a56.jpg a62.jpg a64.jpg a65.jpg a66.jpg


Posudky od spoluagentů

 A42 Claudia Paz
M6 Dvojí smrt
Gentleman James Stevenson je roztomilý mladý muž, jemuž ještě chybí pár let k dospělosti. Je nicméně příjemné vidět, že i ve Spojených státech Amerických má dobrá výchova své místo a medicína je stále prestižní obor, jež se dá studovat pouze s určitými sociálními předpoklady. Velmi oceňuji Jamesovu mírumilovnou povahu a jemnocit, s nímž řeší veškeré delikátní situace. Mám plnou důvěru v jeho schopnosti lékaře a do jeho rukou bych své tělo svěřila bez zaváhání. Jednoho dne bude jistě dobrým manželem i otcem.


 A44 Paul O´Brian
M6 Dvojí smrt
Agent 43 mě poněkud znepokojil svým vlastním zpochybněním vlastní odborné způsobilosti, když se distancoval od lékařského závěru s tím, že teprve dokončil školu. Později se však jeho profesní znalosti ukázaly být pro potřeby mise dostatečné, v tomto směru je myslím zbytečné mít pochyby. Kde se ale projevil nedostatek agenta 43 je jeho schopnost manipulovat se zbraní a jeho dojem o jeho schopnostech manipulovat se zbraní. Dle mého názoru není potřeba umět dobře střílet, ale pokud někdo neumí dobře střílet, pak by si o sobě neměl myslet, že to umí, protože tím může snadno ohrozit sebe, v horším případě i ostatní. Osobně mi přišlo že se agent 43 během mise projevoval spíše pasivně, což nicméně nepíši jako nedostatek, pouze jako konstatování.


 A45 Horst Kropatschek
M6 Dvojí smrt
Agent 43 je dle mého soudu schopný lékař, byť si díky svému mladému věku a krátké době od absolutoria příliš nevěří. S ohledem na zatím krátkou dobu spolupráce nejsem schopen poskytnout bližší údaje. Důrazně doporučuji poslat agenta 43 na výcvik střelby z krátkých ručních palných zbraní. Jeho příští fiasko ve střelbě by mohlo ohrozit průběh operace a životy zúčastněných agentů v situaci kritické.


 A54 Eliah Green
M23 Skryté sanatorium
Přestože agent 43 působil většinu času poměrně schopně, musím mu vytknout neznalost v jeho vlastním oboru - medicíně - která zabránila úplnému úspěchu mise. Pokud něco neví, tak ať se alespoň naučí předstírat, že to ví. Celkově trochu nechápu zálibu Omegy posílat na mise převážně nevyzrále mladíky, kteří sotva vylezli z univerzity a ještě ani nestihli nabrat pořádné zkušenosti v opravdovém světě, ale agent 43 je určitě jeden z těch, kteří před sebou velkou budoucnost mají. Je to sympatický gentleman a myslím, že je pro zařazení na další mise vhodný.


 A66 Norimasa Tokinawa
M23 Skryté sanatorium
Agent 43 by v první řadě měl znovu absolvovat kurzy lékařství, chce-li v budoucnosti znova na někoho šahat! A když už se vydává (údajně) za doktora, tak by si měl přinejmenším udržet přehled o vlastním oboru. Situace, kdy dvakrát za sebou není schopen svými vědomostmi přesvědčit oponenta je na nejvýš patetická.

agent/43.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 12:15 autor: jerson