Nástroje pro tento web


agent:42

A42 Claudia Paz

a42.jpg

Rok narození
1918
Stát
Argentina
Pověření
(10 / 14) agent specialista, v záloze
Specializace
diplomacie
Hráč
Sathel


Jednoduchá, cílevědomá, naivní idealistka, tanečnice, tlachání, etiketa, španělština, štěstí

Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a14.jpg a15.jpg a16.jpg a18.jpg a19.jpg a21.jpg a22.jpg a36.jpg a37.jpg a41.jpg a43.jpg a44.jpg a45.jpg a62.jpg


Posudky od spoluagentů

 A21 Imogen Irene Coulton
M17 Teslova věž
Mám silné podezření, že agentka 42 nosí po většinu času jistý druh masky - na první pohled vypadá jako prostoduchá kráska, ale přitom dovede své naivní otázky dávkovat a směrovat naprosto neomylně. Skoro to vypadalo, že to, že ji její okolí podceňuje, je situace, která jí plně vyhovuje.


 A22 Nikolaj Pavlovič Zubov
M17 Teslova věž
Agentka 42 působila jako znuděná dáma z vyšší společnosti, která musí jet na nucený výlet do zapadákova, kde si může jen občas zkrátit nudu flirtem, zpěvem a tancem. Tato její póza skvěle podporovala naše krytí. Neustále velmi rafinovaně používá své ženské zbraně a muži jí bezelstně důvěřují. Akorát by mohla znát míru, abychom pak příliš vtíravé nápadníky nemuseli opět vyhazovat okny. Role roztomilé kokety jí jde velmi dobře, ve vypjatých okamžicích se držela hlavní skupiny a nijak nevyčnívala. Myslím, že je vhodnější ji umístit do některého z luxusní klubů, kde by byla jistě zdatnou špiónkou, než ji posílat do prvoliniové služby. Výstřih a rtěnka jsou její hlavní účinné zbraně spíš než revolver.


 A36 Miel Rutgers
M18 Kříže v lese
Dotyčná je velice milá a příjemná dáma, která umí této vlastnosti velice dobře využít ve svůj prospěch, ale stejně tak jsem přesvědčen, že se o sebe dokáže sama postarat, a v případě hrozícího nebezpečí situaci chladně vyhodnotit a vyřešit. Někomu by se mohlo zdát, že se chová a vystupuje poněkud lehčeji a odvážněji, já věřím, že je to její styl získávání informací a spojenců. Spolupráce s ní byla kvalitní, mohl jsem se na ni spolehnout, a tak její plány a nápady dopředu vytušit. Ve vypjatých situacích se chovala jako každý jiný člověk, tzn. snaha zachránit si vlastní život, potěšilo mě však, že podobný názor chovala k celému týmu na misi. Pokud má dotyčná nějaká silná negativa, pak jsem se s nimi nesetkal.


 A37 Stuart Webley
M18 Kříže v lese
Agentka 42 je velice zvláštní osoba a nechápu proč vlastně pracuje pro organizaci, ale budiž vděčím ji za svůj život, jen by měla přehodnotit své cestovní návyky a také by jí neměla být poskytována palná zbraň, dokud neprojde nějakým výcvikem, o tom by mohl mluvit agent 36. Možná podléhá drobné závislosti na opiátech, což vysvětluje její často podivné jednání. Na závěr snad jen, že je to pěkná ženská, to se jí nedá odepřít.


 A44 Paul O´Brian
M6 Dvojí smrt
Agentka 42 se ukázala být jako poněkud prostoduchá osoba, jejíž kompetence k samostatnému jednání se mi nezdá zcela jistá (spíše v zájmu její vlastní bezpečnosti). Trochu mě vyděsil její způsob zacházení se zbraní, kdy si uprostřed palby zakryje oči a náhodně zmáčkne spoušť. Kladně rozhodně hodnotím její schopnost pohybovat se ve společnosti a navazovat nové známosti, které se mohou ukázat být výhodnými.


 A45 Horst Kropatschek
M6 Dvojí smrt
Agentka 42 je buď naprosto unikátně jednoduchá a pitomá, v kterém to případě nechápu proč byla vůbec zverbována a jaká je její možná kvalifikace nebo schopnosti, nebo dokáže tak dokonale a věrně imitovat neskonale pitomou a jednoduchou osobu. S ohledem na krátkou dobu kdy jsem mohl pozorovat její jednání a chování si nejsem jist, ale prozatím předpokládám první variantu. V takovém případě musím ale se vší vážností konstatovat že se důstojník zodpovědný za její nábor musel zbláznit. Každopádně doporučuji ověřit zda její střelecký výsledek střelby „na slepo“ byl dílem náhody, a nebo se v naší skupině vyskytuje druhý člověk s odbrností Erste Klasse Scharfschuttze a pouze nechce aby se to vědělo.

M17 Teslova věž
Asi budu nucen své původní stanovisko a názor na agentku 42 změnit. Podle všeho je naivní a blboučká slečinka pouze a jen maska, za kterou se schovává inteligentní a rafinovaná žena, která si hraje na neskonale blboučkou a díky tomu je schopna získávat informace.

agent/42.txt · Poslední úprava: 2023/01/19 11:49 autor: jerson