Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:41

Toto je starší verze dokumentu!


A41 Elizabeth Arden

a41.jpg

Rok narození
1914
Stát
Francouzská republika
Pověření
agent externista, v záloze
Specializace
psychotropní látky
Hráč
Daphnee, JarkaDi


Účast v misích

MiseDatumLokaceZúčastnění agenti
M42 Přetížení27. prosince 1938Perth, Skotsko34, 41, 64
M6 Dvojí smrt15. května 1938Tintasart, západní Afrika41, 42, 43, 44, 45

Hlášení

M6 Dvojí smrt
M42 Přetížení


Hodnocení

A34 Elsa Tschernin

a34.jpg M42 Přetížení
Agentka byla nedocenitelným přínosem našeho týmu - byť nejevila zájem pronásledovat podezřelého nebo vydat se na noční průzkumnou výpravu, postupně se ji podařilo během společenské události vyzvat k tanci, okouzlit a vyzpovídat téměř všechny ostatní podezřelé. Při závěrečné likvidaci Teslovy věže se projevila velice odvážně.


A42 Claudia Paz

a42.jpg M6 Dvojí smrt
Dáma jménem Elizabeth Arden, dá-li se o ní říci, že je dámou, mne osobně nijak zvlášť k srdci nepřilnula. Nemám ráda ženy, které se chovají, jako muži a to ještě k tomu jako ti nejhoršího zrna. Myslím, že by měla kompletně změnit svůj šatník, ale co je důležitější, potřebovala by pár lekcí v oblasti společenského chování a elegance, které jsem ochotná ji případně poskytnout. Naopak její schopnosti diplomacie a vyjednávání se zdají býti dobrými, ne-li vynikajícími, ale i přes to si myslím, že s použitím „ženských zbraní“ by její výsledky mohly být ještě mnohem lepší.


A44 Paul O´Brian

a44.jpg M6 Dvojí smrt
A41 se bezesporu projevila jako kompetentní k jednání s jinými lidmi, možná je v tomto směru i velice schopná, na takový soud je ale myslím ještě příliš brzy. Její postavení ve Francouzské armádě jí v průběhu pátrání poskytlo poměrně vhodnou pomoc. Osobně se projevovala jako spíše individualistická, projevuje tendence rozkazovat, nicméně její kompetenci v tomto směru se neodvažuji posoudit.


A45 Horst Kropatschek

a45.jpg M6 Dvojí smrt
Agentka 41 prošla evidentně armádním výcvikem a podle všeho slouží v armádě, respektive v armádní zpravodajské službě dosud. Nemá armádní bojový výcvik, ale její pozice v armádě rozhodně nebyla zapisovatelka. Kontextuálně se domnívám, že její pozice ve Francouzské vojenské tajné službě je buď výslechový specialista nebo specialista kontrašpionáže přidělený k jednotkám polní policie k rozpoznávání a zajišťování nepřátelských agentů. Mimořádně schopná, postupuje metodicky a uvažuje hlavou. Její významnou přednost je že dokáže šikovnou manipulací zblbnout člověka se kterým komunikuje natolik aby jí vyklopil to co ona chce slyšet včetně toho co daný člověk sám neví. Lidově řečeno dokáže vymámit z jalové krávy tele.


A64 John Dee

a64.jpg M42 Přetížení
Velmi šarmantní mladá agentka. Zpočátku se jevila jako tichá a nevýrazná, ale na hotelovém večírku svedla majitele elektrárny tak, že jí málem klečel u nohou.

agent/41.1575528560.txt.gz · Poslední úprava: 2019/12/05 07:49 autor: jerson