Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:38

A38 Gerhard Möller

a38.jpg

Rok narození
1913
Stát
Německo
Pověření
agent informátor
Specializace
novinář
Hráč
Ugy


Účast v misích

Hlášení

M66 Projekt Legie


Hodnocení

A39 Jacopo Palamidessi

a39.jpg M66 Projekt Legie
Pan Gerhard Möller je mladý německý fotograf, svým projevem zapálený pro věci technického ražení, přístroje, technologie a novinky ze světa vědy. O těchto tématech by dokázal jistě diskutovat či jen vést monolog celé hodiny a jistě by se přitom nikterak nenudil.

Působí navenek poněkud roztěkaným dojmem, ale při řešení složitějších situací, zejména pak technického rázu (jako je například odemykání zámku s příslušníky gestapa za zády), se dokáže soustředit a potřebný úkon úspěšně provést.

Z jeho projevu bych usuzoval, že současnému německému nacionálně socialistickému třeštění příliš nepodléhá, jakkoli mám určité pochybnosti o tom, že by byl schopen vzít případnou kteroukoli jasnou politickou vizi za svou.

Nebylo možné ověřit, zda by případně nesprávní lidé nebyli schopni využít jeho technického zápalu k nasměrování jeho energie nežádoucím směrem, protože je možné, že by jeho předmětná zaujatost stála i nad jasnými morálními ukazateli.

Celkově mám za to, že s panem Möllerem je možné výtečně spolupracovat na úkolech, vyžadujících technické znalosti.

Z jeho vyprávění si bylo možné udělat obrázek o tom, že dokázal vyřešit i ošemetnou situaci při setkání s profesorem doktorem Hansem Duffem, která měla potenciál pana Möller podřídit německým pavědám. Jeho jednání přitom bylo spíše animálně intuitivní, než rozumové, což je však spíše zajímavý ukazatel, než nešvar.

agent/38.txt · Poslední úprava: 2019/10/12 16:03 autor: jerson