Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:38

A38 Gerhard Möller

a38.jpg

Rok narození
1913
Stát
Německo
Pověření
(1 / 3) informátor
Specializace
novinář
Hráč
Ugy


Účast v misích

Hlášení

M66 Projekt Legie


Spoluagenti

a15.jpg a39.jpg a67.jpg


Posudky od spoluagentů

 A39 Jacopo Palamidessi
M66 Projekt Legie
Pan Gerhard Möller je mladý německý fotograf, svým projevem zapálený pro věci technického ražení, přístroje, technologie a novinky ze světa vědy. O těchto tématech by dokázal jistě diskutovat či jen vést monolog celé hodiny a jistě by se přitom nikterak nenudil.

Působí navenek poněkud roztěkaným dojmem, ale při řešení složitějších situací, zejména pak technického rázu (jako je například odemykání zámku s příslušníky gestapa za zády), se dokáže soustředit a potřebný úkon úspěšně provést.

Z jeho projevu bych usuzoval, že současnému německému nacionálně socialistickému třeštění příliš nepodléhá, jakkoli mám určité pochybnosti o tom, že by byl schopen vzít případnou kteroukoli jasnou politickou vizi za svou.

Nebylo možné ověřit, zda by případně nesprávní lidé nebyli schopni využít jeho technického zápalu k nasměrování jeho energie nežádoucím směrem, protože je možné, že by jeho předmětná zaujatost stála i nad jasnými morálními ukazateli.

Celkově mám za to, že s panem Möllerem je možné výtečně spolupracovat na úkolech, vyžadujících technické znalosti.

Z jeho vyprávění si bylo možné udělat obrázek o tom, že dokázal vyřešit i ošemetnou situaci při setkání s profesorem doktorem Hansem Duffem, která měla potenciál pana Möller podřídit německým pavědám. Jeho jednání přitom bylo spíše animálně intuitivní, než rozumové, což je však spíše zajímavý ukazatel, než nešvar.

agent/38.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 11:00 autor: jerson