Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:36

A36 Miel Rutgers

a36.jpg

Rok narození
1901
Stát
Nizozemské království
Pověření
-
Specializace
konstrukce výzkumných lékařských přístrojů
Hráč
Chasnik


Účast v misích

MiseDatumLokaceZúčastnění agenti
M18 Kříže v lese25. srpna 1938Vormint, Kanada36, 37, 42
M26 Plány na stroj25. září 1938Luckau, Německo21, 34, 36, 37, 75
M32 Hrad na skále10. listopadu 1938Wevelsburg, Německo36, 51, 57, 64

Hlášení

M18 Kříže v lese
M26 Plány na stroj
M32 Hrad na skále

Hodnocení agenta


A37 Stuart Webley

a37.jpg M18 Kříže v lese
Agent 36 se mi zprvu jevil jako velice otravný a pro akci nepoužitelný člověk. Na to, že jsme vrstevníci, zdá se býti velmi dětinský, avšak energický. Nějakou dobu jsem ho podezříval z androfilie, poté se ale ukázalo, že mu ženy nejsou cizí. Je velice upovídaný a podlézavý. Ale po našem malém výletu do Kanady musím své stanovisko přehodnotit a ocenit jeho pomoc a podporu kterou mi poskytl v lesích okolo Vormintu, kde jsme oba bojovali o holý život na hranici šílenství. A taky je to bastard jemuž štěstěna přeje v každé situaci.

M26 Plány na stroj
Během mise postupoval logicky a užíval velmi umě svých schopností. Díky své profesi reportéra se postaral o slušné krytí, ale na můj vkus se vším až moc vyčkával a nehrnul se do žádné akce, která by spěla k dosažení našeho cíle. To také vedlo k hádce ohledně postupů na misi a pacientů v sanatoriu, kde jsem přesvědčen o své morální pravdě. Přesto A36 byl jediný, mezi ostatními kolegy, na jehož slova jsme nakonec dal. Za to jistě mohou naše společné zážitky v Kanadě, kde mi zachránil život.


A34 Elsa Tschernin

a34.jpg M26 Plány na stroj
Je otázka, nakolik je vhodné, když se s Omegou slučuje soukromá kariéra. Je skvělé, že se agent 36 živí jako novinář doopravdy a nemusí používat padělaný novinářský průkaz coby laciné krytí, ale v okamžiku, kdy by jeho kariéra mohla být ohrožena, přišlo mi, že je to možná na škodu. Občas jsme vyčkávali podle mne zbytečně dlouho (na druhou stranu, nevyznám se v zákrutech investigativní žurnalistiky), a měla jsem pocit, že se naše akce příliš řídí novinářovými obavami. Na druhou stranu se agent 36 projevil jako zkušený člen týmu s vůdcovskými sklony, a myslím, že bez něj bychom nebyli pořídili zdaleka tak dobře.


A57 Konstantin Dobresku

a57.jpg M32 Hrad na skále
Agent projevil vyborne planovaci a logicke schopnosti, zaroven ale rovnez projevill malou odolnost vuci soku. Trvalo prekvapive dlouhou dobu, nez se ze soku dostal a po dobu jeho trvani nebyl schopen se soustredit na nic jineho. Sok se dostavil ve chvili, kdy se proti nemu postavil Profesor Hibner, který se evidentne stal extremne paranoidnim. Je otazkou, zda slo o sok z toho, ze někdo koho mel za vicemene pritele se obratil proti nemu, nebo ma agent A36 jiny, hloubejsi, s vyzkumem Omegy nesouvisejici, duvod, proc chce zjistit podrobnosti o prenosu vedomi z mrtveho na ziveho, a byl to sok z necekane ztracene prilezitosti.

agent/36.txt · Poslední úprava: 2018/12/05 10:52 autor: jerson