Nástroje pro tento web


agent:32

A32 Arnold Smith

a32.jpg

Rok narození
1909
Stát
Británie
Pověření
(2 / 8) externista
Specializace
obchodní jednání
Hráč
neznámý, Folcwine


Účast v misích

Hlášení

Spoluagenti

a29.jpg a33.jpg a34.jpg a35.jpg a47.jpg a48.jpg a49.jpg a68.jpg


Posudky od spoluagentů

 A34 Elsa Tschernin
M36 Lord Bark
Agent jevil vysoký smysl pro pochopení reálné situace a přednášel podnětné návrhy. Velice záhy po zahájení mise jsme se rozdělili, takže ho příliš hodnotit nemohu, ale jevil se jako vůdčí typ, pod jehož vedením mají ostatní agenti velikou šanci přežít.


 A47 Ezra Enri
M67 Invokace
Efektivní agent s předchozími zkušenostmi z misí Omegy. V průběhu mise pomáhal zejména dr. Pichlerovi, se kterým vytvořil dobře fungující dvojici. Dle mého soudu nám při misi mohl více přiblížit informace ze svých předchozích zkušeností, nebylo by nutné tolik telexovat a v průběhu mise objevovat. Jeho kontakty úspěšně zabránily v konfrontaci s Gestapem, což klidnému a úspěšnému splnění mise výrazně napomohlo.


 A48 Hans Pichler
M67 Invokace
S agentem se dobře spolupracovalo a výrazně mi pomáhal zaměřovat se na to, v čem jsem sám dobrý. Těším se na další spolupráci. Bez jeho kompasu by bylo o něco těžší se orientovat v mapách univerzitního areálu.


Charakteristika

Obchodní cestující pro textilku z Manchesteru - má kufřík plný vzorků látek různých účelů, od luxusních látek, přes pracovní oděvy po speciality typu ochrana proti žáru, chemikáliím a Tesla výbojům (látka protkaná kovovými dráty uzemněnými přes speciální vodivou pryž). Nosím jeden univerzální kabát, který skrývá nejedno překvapení. Je diplomat - proč se uchylovat k násilí, když k cíli lze dospět pomocí síly slov.

O Omeze si myslí, že jde to místy hloupá organizace, která přichází s nevhodnou strukturou, nízkou informovaností a efektivitou (a často životností) svých pseudo-agentů.

agent/32.txt · Poslední úprava: 2023/01/19 11:40 autor: jerson