Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:31

A31 Karl Sauber

a31.jpg

Rok narození
1910
Stát
Německo
Pověření
(2 / 6) externista, v záloze
Specializace
elektrotechnika
Hráč
Dukolm


Elektrotechnika, radioamatér, Vojenská služba

Účast v misích

Hlášení

M3 Smrtící zvony
M10 Batingtonská továrna


Spoluagenti

a21.jpg a34.jpg a45.jpg a71.jpg a72.jpg a73.jpg


Posudky od spoluagentů

 A21 Imogen Irene Coulton
M10 Batingtonská továrna
Agent 31 je přínosným členem týmu. Byl ochotný (opakovaně) pomoci a když bylo zle, tak navzdory svému názoru na příčinu situace zůstal loajální (bránil agenta 73 proti policistům). Když došlo k rozkolu ve skupině, byl možná až příliš horlivý; jsem si poměrně jistá, že nebýt důrazného protestu ze strany mé a agenta 34, byl by zastřelil agenta 73 - na druhou stranu, do té chvíle se agent 73 projevoval natolik kontraproduktivně a absurdně, že dovedu pochopit, že se agent 31 snažil odstranit z cesty pravděpodobného zrádce a člověka, který nás nepřímo ohrožoval na životech. Když pak došlo na opouštění Batingtonu, agent 31 mě podpořil v mém rozhodnutí nevzdávat se Messnerovi a bez jeho pomoci bych nejspíš auto z Batingtonu sama nedostala.


 A34 Elsa Tschernin
M10 Batingtonská továrna
S agentem 31 se znám z jiné akce, a stejně jako tehdy, i teď působí důvěryhodně ač nepříliš komunikativně. Střelnou zbraň bych mu nedala do ruky, nicméně svou neschopnost střelby vyvažuje k dokonalosti přivedenou schopností vyrábět zápalné láhve. Čas od času se u něj projeví nával dobré nálady a povzbuzování, které zvedne zbytku skupiny náladu, avšak nepravidelnost, s jakou této nálady dosahuje, je poněkud zarážející. Patří mu také dík za navržení maskovacího plánu (vydávat se za potravinářskou kontrolu), který mě a agenta 72 dostal ze svízelné situace.


 A45 Horst Kropatschek
M3 Smrtící zvony
Agent 31 se projevoval jako schopný ve vyšetřování a bystrý pozorovatel. Domnívám se, že agent 31 není civilista, přestože podle některých jeho činností jsem nabyl dojmu, že nemá bojové zkušenosti. Podle jeho chování a činností, které během této operace vykonal, se domnívám že jde o inspektora Kriminal Polizei, který byl do vesnice Wissede vyslán aby prošetřil podezřelá úmrtí. Jediná věc která mi do této úvahy nezapadá je skutečnost, že vesnice byla odříznuta z hlediska telefonního a telegrafního spojení. Avšak s ohledem na skutečnost, že k prvnímu úmrtí došlo před přerušením telefonního vedení, je možné, že poštmistr informoval patřičné orgány, které vyslaly agenta 31 k prošetření ještě předtím.


Charakteristika

Popis

170 cm vysoký, silnější postavy, hnědé nakrátko střižené vlasy, povětšinou oblečen v tmavém obleku

Charakterové vlastnosti

Trošku samotář s vynikajícím technickým myšlením, občas trochu ukvapený, když mu jde o život. Je schopný se pro svůj cíl nebo přátele i obětovat.

Dovednosti a schopnosti

Elektrotechnik a radioamatér, amatérský se zajímal o záhady

Životopis

Jeho otec byl profesor fyziky v Berlíně. V dětství měl klidné rodiče ho odmalička učily. Po absolvování střední školy se přihlásil na fakultu fyziky s zaměřením na Elektrotechniku. Poté absolvoval povinou vojenskou službu jako radista. Mezitím ale jeho otec nesouhlasil s nástupem Hitlera k moci a přidal se k německému odboji. Zatčen a i s matkou popraven. Po návratu z vojny. Měl problémy najít práci kuli prohřešku rodičů. Proto přijal práci u jednoho staršího pána pro kterého měl hledat historické materiály a artefakty. Při jednom hledání se dostal do města, kde umírali lidé za zvuku zvonů. Byl nucen opustit rodnou zemi a vydal se do Paříže, kde byl naverbován do Omegy.

Doporučení

Vstup do Omegy doporučil Horst Kropáček po setkání u jedné vyšetřované události, kde o vlásek unikli smrti.

Profesní kontakty

  • Roland Wissen – bývalý zaměstnavatel, má mnoho kontaktu a zdrojů. Pokud někde něco okolo záhad někdo něco provádí, tak o tom ví

Osobní kontakty

  • Erin Renko – jeho sestřenice, jediná poslední žijící příbuzná
agent/31.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 10:58 autor: jerson