Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:29

A29 Colette Sadoul

a29.jpg

Rok narození
1906
Stát
Francie
Pověření
(1 / 5) informátor
Specializace
forenzní psycholožka
Hráč
Michaela Kováčiková


Účast v misích

Hlášení

M67 Invokace


Spoluagenti

a32.jpg a47.jpg a48.jpg a49.jpg a68.jpg


Posudky od spoluagentů

 A32 Arnold Smith
M67 Invokace
Forenzní psycholožka z Francie. Psychologický posudek od agenta s neznalostí psychologie je zákonitě nespolehlivý. Spíše úzký rozhled, ale naštěstí nevsouvá své názory do oblastí, kterým nerozumí. Mělo by stačit jen občasné popostrčení/nasměrování od staršího agenta.


 A47 Ezra Enri
M67 Invokace
Forenzní psycholožka měla na misi výhodný přístup k průběhu experimentu vzhledem k důvěře pana Diensberga k její osobě. V průběhu výslechu Legie jsem však očekával aktivnější přístup vzhledem k její specializaci. Její vyjednávací schopnosti v průběhu jednotlivých částí mise však byly nad očekávání. Když pomineme typicky francouzskou rychlost práce a navazování kontaktů, která mi není přirozená, spolupráce s agentkou byla úspěšná a na další mise ji lze doporučit.


 A48 Hans Pichler
M67 Invokace
Agentka zvládala misi vzorně a svým šarmem i znalostmi psychologie velice pomohla zdaru, alespoň z pozice ze které mohu posuzovat.


Charakterizace

Forenzní psycholožka, fascinovaná efekty nadpřirozených vlivů na lidský mozek a jednání. Nadání na hypnózu pomocí hlasu nebo mosazného kyvadla, které vždy nosí u sebe. Dokáže lidi uvést do transu. Čelila obvinění ze zneužívání času s klienty vyhrazeného na vytváření psychologického posudku, na - jak se vyjádřili její kolegové - „hrabání se jim v hlavě“.

agent/29.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 10:58 autor: jerson