Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:26

A26 Ernesto Zedillo

a26.jpg

Rok narození
1886
Stát
Mexiko
Pověření
informátor
Specializace
detektiv
Hráč
Brony


Specialista na chemii, bioaktivní látky, psychotropní látky. Pomocí výtažků z rostlin mluví s duchy či vidí aury.

Účast v misích

MiseDatumLokace Zúčastnění agenti
M68 Akvizice24. dubna 1939Aachen, Německo19, 25, 26, 27, 28

Hlášení

M68 Akvizice


Spoluagenti

a19.jpg a25.jpg a27.jpg a28.jpg


Hodnocení agenta

 A19 Martin Krebs
M68 Akvizice
Tohoto Mexičana znám již z dřívějších dob, kdy jsem s ním měl tu čest při mých misích pro armádu Spojených států amerických v Jižní Americe. Tento chemik je všímavý a akční, nebojí se jednat na vlastní pěst. Jeho znalosti jsou obšírné a při misi M68 jeho chemická analýza pomohla určit látku s kterou pracoval student Plum jako thalium. Jako jistou nevýhodu vidím možnost vybudované závislosti. Při M68 jsem si při našem shledání v hlavní hale po výbuchu v laboratoři všiml, že jeho pohyby a zorničky jasně vykazují požití omamných látek. Kde k nim přišel těžko říct. Buď je nosí sebou, nebo si je obstaral při toulkách universitou. Doporučuji, aby se aspirant Zedillo naučil krom španělštiny i italštinu, která by mu pomohla s jeho krytím v Evropě.


 A25 Ole Jesper Damgaard
M68 Akvizice
Jevil se inteligentně a ve své specializaci chemika velmi schopně, zdá se však, že jeho původ a vojenská (?) minulost na něm zanechaly jisté šrámy. Přestože jsem se sám dříve setkal s jistými projevy, které nemohu interpretovat jinak než jako nadpřirozené, pan Zedillo při návratu z chemické laboratoře hovořil o mystické vizi, vyvolané jakousi jihoamerickou drogou, již si sám aplikoval. Samotná vize by snad mohla přinést jakýsi užitek v podobě uvědomění si souvislostí či náhlého vnuknutí, droga však na agentovi zanechala viditelné (a dokonce i čichem vnímatelné) negativní následky, které omezily jeho fyzický stav a kognitivní schopnosti. Nehledě na způsobené zničení chemické laboratoře. Propříště tedy doporučuji neudělat chybu, které jsme se z neznalosti dopustili my, a nenechávat Zedilla bez dozoru.


 A27 Hans Grossman
M68 Akvizice
Tento aspirant působí sympaticky. Cíle mise plnil aktivně a zdálo se, že má zájem splnit, spolupracovat. Pro misi byl přínosem. Během mise několikrát působil sám a jeho konání dávalo smysl. Jeho charakteru se nedá upřít určitý druh charisma a spontánní divokosti. Jeho láska k různým substancím a guerillové taktiky ve mně vyvolávají určitý neklid; nevím, jak se zachová. Aby zastavil pronásledovatele, v jedné situaci vyhodil do vzduchu chemickou laboratoř, přičemž vyskočil z okna. Toto řešení dávalo smysl, nicméně nejsem si jist/nepamatuji si, jestli ze situace vyplývalo, že je něco takového nutné.


 A28 Dariusz Proszenski
M68 Akvizice
Zkušený chemik a agent který přináší bystrá řešení problémů. V drogovém opojení pak mívá vize - což je zjevně způsob Všemohoucího, jak jej nasměrovat proti silám temnot, byť nechápu, proč si u Ernesta nevystačil s pouhou modlitbou tak jako u mne.


agent/26.txt · Poslední úprava: 2019/10/25 17:34 autor: jerson