Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:21

Toto je starší verze dokumentu!


A21 Imogen Irene Coulton

a21.jpg

Rok narození
1911
Stát
Británie
Pověření
agent v záloze
Specializace
pilotáž
Hráč
Nerhinn


Účast v misích

MiseDatumLokaceZúčastnění agenti
M10 Batingtonská továrna4. června 1938Batington, USA21, 31, 34, 71, 72, 73
M17 Teslova věž12. srpna 1938Colorado Springs, USA16, 21, 22, 42, 45, 62
M2 Pražský fantom2. května 1938Praha, ČSR21, 22, 23
M21 Návrat do Colorada17. srpna 1938Colorado Springs, USA21, 24
M25 Batman20. září 1938New York, USA15, 16, 21, 24, 44
M26 Plány na stroj25. září 1938Luckau, Německo21, 34, 36, 37, 75

Hlášení

M2 Pražský fantom
M10 Batingtonská továrna
M17 Teslova věž
M21 Návrat do Colorada
M25 Batman
M26 Plány na stroj

Hodnocení agenta


A23 Arnošt Kovář

a23.jpg M2 Pražský fantom
Agent 21 na mne během mise působil, jako přemýšlivý člověk a v mnoha chvílích ukázal nám všem ostatním nějakou zjevnou věc, zdánlivě drobnost, kterou jsme přehlíželi, ale která měla zásadní vliv na vývoj situace. Za velice silnou stránku agenta 21 považuji vhled a racionální zhodnocení situace, následované návrhem promyšleného, ale nikoliv komplikovaného plánu. Stejně tak si velice cením lidského přístupu a snahy o minimalizaci dopadu na nezúčastněné osoby.


A22 Nikolaj Pavlovič Zubov

a22.jpg M2 Pražský fantom
Agentka 21 je velmi příjemného a svědomitého vystupování, důsledná při vyšetřování případu. Ve vypjatých chvílích neztratila hlavu a vždy se rozhodovala racionálně. Při získávání informací a skrytí našich skutečných úmyslu jedná velmi inteligentně a s ženskou rafinovaností. Myslím, že se společně velmi dobře doplňujeme a to nejen díky jejímu lepšímu zraku a možnosti řídit automobil či aeroplán. Z pohledu svých vyšetřovatelských zkušeností musím říci, že si vede velmi zkušeně.

M17 Teslova věž
Agentka 21 neváhala použít své ženské zbraně a získat přízeň místního pilota. To umožnila rychle lokalizovat cíl mise v podhůří hor v Coloradu. Byla opět rozvážná a promýšlela své kroky. Potvrdila svou pověst zkušené pilotky, když bravurně přistála s poškozeným strojem a raněným pilotem na palubě. Je citlivá, ohleduplná a s pocitem zodpovědnosti i vůči lidem, kteří se nám pouze připletli do cesty a přišli k újmě. Na konci mise nad sebou částečně ztratila kontrolu, když chtěla za každou cenu zachránit celé město od experimentu Sommersfeldu, ačkoliv to nebylo naším posláním a patrně jediným řešením bylo rozpoutání přímého konfliktu vojenského rázu, který by přinesl raněné a dost možná i mrtvé.


A31 Karl Sauber

a31.jpg M10 Batingtonská továrna
Agentka 21 je inteligentní, chytrá, když musí tak střílí, ale to je jen občas. Během naší mise se jevila převážně jako pacifistka, a díky tomuto kroku, možná přežili dva policajti, kteří mohli vyslechnout nějaký náš rozhovor, když byli svázáni ve sklepě. Při ukončení mise v blízkém městě, zmizela někam pryč jako první i s novinami, které jsme našli v policejním autě.


A34 Elsa Tschernin

a34.jpg M10 Batingtonská továrna
Nejspíše nejrozvážnější člen skupiny, jehož chladná hlava nás v mnoha okamžicích zachránila před ukvapeným rozhodnutím. Na druhou stranu - příliš dlouhé rozhodování vede až k pasivitě. Nevím, kde agentka 21 byla ve chvíli, kdy jsme na konci mise potřebovali v časovém presu co nejrychleji vymyslet další postup, ale mohla se aspoň ukázat. Skvělá řidička a na to, že (pokud vím) nemá ošetřovatelský výcvik, dokáže velice slušně poskytnout první pomoc.

M26 Plány na stroj
S agentkou 21 jsem měla tu čest spolupracovat při několika jiných misích a vždy mi přišla jako vyrovnaná, inteligentní a racionální osoba. Bylo mi jasné, že i při této akci se snažila hrát podle svých férových pravidel, ale byla neustále zatlačována do pozadí jinými členy skupiny, což ji nakonec trochu vyrazilo dech a přišlo mi, že neměla energii prosazovat své vlastní návrhy - což byla nesporně škoda. Při závěrečné přestřelce projevila neuvěřitelnou odvahu a opětovně dokázala své skvělé řidičské schopnosti.


A45 Horst Kropatschek

a45.jpg M17 Teslova věž
Agentka 21 se prokázala jako kvalifikovaná pro sběr informací. Kladně hodnotím rovněž její schopnost pilotovat letadla, která se v některých situacích může hodit. Pokud by někdy v budoucnu byla plánována akce, jejíž součástí by byl let letadlem, pak bych si pro pilotáž přednostně vyžádal Agentku 21.


A24 Paolo Spoteli

a24.jpg M25 Batman
Během mise byla klidná a soustředěná na akci. Vyhýbala se násilným střetům a konfliktům. Je u ní vidět zjevný nedostatek pochopení pro klasickou literaturu a doporučuji méně konzervativní přístup k americkému stravování. Nepanikaří.


A37 Stuart Webley

a37.jpg M26 Plány na stroj
A21 je chladná jako ledový břit, velmi profesionální agent. Je ochotná pro získání informací zašpásovat s berlínským děkanem i ze sebe udělat nicotnou asistentku. Obávám se, že by byla schopná obětovat i některého ze svých kolegů, kdyby to bylo v jejím zájmu nebo pro splnění mise. Kdyby Omega měla více takových lidí, jistě by brzy získala „vládu“ nad světem.


A36 Miel Rutgers

a36.jpg M26 Plány na stroj
Dotyčná byla v misi 26 vybrána téměř náhodně jako můj doprovod ve snaze infiltrovat se do vytyčeného sanatoria; oba dva jsme „hráli“ novináře. Protože já mám k novinařině velice blízko i v osobním životě, nebylo pro mě tedy těžké působit věrohodně, ona mě ovšem mile překvapila svými hereckými schopnostmi a schopností spolupracovat. Jak se ovšem ukázalo za vyhrocené situace, kdy jsem nebyl daleko od smrti, agent 21 si zachovala chladnou hlavu a upřímně mi zachránila život. Jako perličku dodávám, že mi byla nablízku i z počátku mise, kdy mě pro změnu podporovala psychicky, takže vzato kol a kolem, chápu, proč OMEGA naverbovala právě ji.


agent/21.1567791685.txt.gz · Poslední úprava: 2019/09/06 19:41 autor: jerson