Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


agent:21

M2 Pražský fantom
M10 Batingtonská továrna
M17 Teslova věž
M21 Návrat do Colorada
M25 Batman
M26 Plány na stroj


Spoluagenti

a15.jpg a16.jpg a22.jpg a23.jpg a24.jpg a31.jpg a34.jpg a36.jpg a37.jpg a42.jpg a44.jpg a45.jpg a62.jpg a71.jpg a72.jpg a73.jpg a75.jpg


Posudky od spoluagentů

 A23 Arnošt Kovář
M2 Pražský fantom
A21 na mne během mise působila jako přemýšlivý člověk a v mnoha chvílích ukázala nám ostatním nějakou zjevnou věc, zdánlivě drobnost, kterou jsme přehlíželi, ale která měla zásadní vliv na vývoj situace. Za velice silnou stránku A21 považuji vhled a racionální zhodnocení situace, následované návrhem promyšleného, ale nikoliv komplikovaného plánu. Stejně tak si velice cením lidského přístupu a snahy o minimalizaci dopadu na nezúčastněné osoby.


 A22 Nikolaj Pavlovič Zubov
M2 Pražský fantom
A21 je velmi příjemného a svědomitého vystupování, důsledná při vyšetřování případu. Ve vypjatých chvílích neztratila hlavu a vždy se rozhodovala racionálně. Při získávání informací a skrytí našich skutečných úmyslu jedná velmi inteligentně a s ženskou rafinovaností. Myslím, že se společně velmi dobře doplňujeme a to nejen díky jejímu lepšímu zraku a možnosti řídit automobil či aeroplán. Z pohledu svých vyšetřovatelských zkušeností musím říci, že si vede velmi zkušeně.

M17 Teslova věž
A21 neváhala použít své ženské zbraně a získat přízeň místního pilota. To umožnila rychle lokalizovat cíl mise v podhůří hor v Coloradu. Byla opět rozvážná a promýšlela své kroky. Potvrdila svou pověst zkušené pilotky, když bravurně přistála s poškozeným strojem a raněným pilotem na palubě. Je citlivá, ohleduplná a s pocitem zodpovědnosti i vůči lidem, kteří se nám pouze připletli do cesty a přišli k újmě. Na konci mise nad sebou částečně ztratila kontrolu, když chtěla za každou cenu zachránit celé město od experimentu Sommersfeldu, ačkoliv to nebylo naším posláním a patrně jediným řešením bylo rozpoutání přímého konfliktu vojenského rázu, který by přinesl raněné a dost možná i mrtvé.


 A45 Horst Kropatschek
M17 Teslova věž
A21 se prokázala jako kvalifikovaná pro sběr informací. Kladně hodnotím rovněž její schopnost pilotovat letadla, která se v některých situacích může hodit. Pokud by někdy v budoucnu byla plánována akce, jejíž součástí by byl let letadlem, pak bych si pro pilotáž přednostně vyžádal A21.


 A31 Karl Sauber
M10 Batingtonská továrna
A21 je inteligentní, chytrá, když musí tak střílí, ale to je jen občas. Během naší mise se jevila převážně jako pacifistka, a díky tomuto kroku, možná přežili dva policajti, kteří mohli vyslechnout nějaký náš rozhovor, když byli svázáni ve sklepě. Při ukončení mise v blízkém městě, zmizela někam pryč jako první i s novinami, které jsme našli v policejním autě.


 A34 Elsa Tschernin
M10 Batingtonská továrna
Nejspíše nejrozvážnější člen skupiny, jejíž chladná hlava nás v mnoha okamžicích zachránila před ukvapeným rozhodnutím. Na druhou stranu - příliš dlouhé rozhodování vede až k pasivitě. Nevím, kde A21 byla ve chvíli, kdy jsme na konci mise potřebovali v časové tísni co nejrychleji vymyslet další postup, ale mohla se aspoň ukázat. Skvělá řidička a na to, že (pokud vím) nemá ošetřovatelský výcvik, dokáže velice slušně poskytnout první pomoc.

M26 Plány na stroj
S A21 jsem měla tu čest spolupracovat při několika jiných misích a vždy mi přišla jako vyrovnaná, inteligentní a racionální osoba. Bylo mi jasné, že i při této akci se snažila hrát podle svých férových pravidel, ale byla neustále zatlačována do pozadí jinými členy skupiny, což ji nakonec trochu vyrazilo dech a přišlo mi, že neměla energii prosazovat své vlastní návrhy - což byla nesporně škoda. Při závěrečné přestřelce projevila neuvěřitelnou odvahu a opětovně dokázala své skvělé řidičské schopnosti.


 A36 Miel Rutgers
M26 Plány na stroj
Dotyčná byla v misi 26 vybrána téměř náhodně jako můj doprovod ve snaze infiltrovat se do vytyčeného sanatoria; oba dva jsme „hráli“ novináře. Protože já mám k novinařině velice blízko i v osobním životě, nebylo pro mě tedy těžké působit věrohodně, ona mě ovšem mile překvapila svými hereckými schopnostmi a schopností spolupracovat. Jak se ovšem ukázalo za vyhrocené situace, kdy jsem nebyl daleko od smrti, A21 si zachovala chladnou hlavu a upřímně mi zachránila život. Jako perličku dodávám, že mi byla nablízku i z počátku mise, kdy mě pro změnu podporovala psychicky, takže vzato kol a kolem, chápu, proč OMEGA naverbovala právě ji.


 A37 Stuart Webley
M26 Plány na stroj
A21 je chladná jako ledový břit, velmi profesionální agent. Je ochotná pro získání informací zašpásovat s berlínským děkanem i ze sebe udělat nicotnou asistentku. Obávám se, že by byla schopná obětovat i některého ze svých kolegů, kdyby to bylo v jejím zájmu nebo pro splnění mise. Kdyby Omega měla více takových lidí, jistě by brzy získala „vládu“ nad světem.


 A24 Paolo Spoteli
M25 Batman
Během mise byla klidná a soustředěná na akci. Vyhýbala se násilným střetům a konfliktům. Je u ní vidět zjevný nedostatek pochopení pro klasickou literaturu a doporučuji méně konzervativní přístup k americkému stravování. Nepanikaří.


Charakteristika

Popis

165 cm, sportovní postavy. Oči hnědé, vlasy tmavě hnědé, polodlouhé (po ramena), při práci svázané, v době volna rozpuštěné, upravené. Jizva na bříšku levého ukazováčku, 3cm v průměru velká pigmentová skvrna nad pravou kyčlí. Styl oblékání elegantní, sportovní, tedy moderní, ale s důrazem na praktičnost. Obecně ale hlavně dle potřeby.

Charakterové vlastnosti

Vystupuje poměrně sebevědomě, občas si neupře ironický komentář. Když cítí, že je to potřeba, dovede převzít iniciativu, nicméně pokud to potřeba není, často se ani nezapojuje do hovoru. Dovede vytušit, kdy se „přeladit“ a spíše vyjádřit soucit a být milá, oproti jejímu klasickému vystupování. Ani jeden přístup není předstíraný, Imogen věčně válčí mezi svojí soucitnou a kritickou stránkou, nicméně kritickou přeci jen prezentuje častěji, než by odpovídalo realitě toho, jak smýšlí. Je vztahovačná, dotknout se jí či ji k něčemu vyprovokovat je snadnější, než bývá zvykem. Na druhou stranu je si většiny svých slabin vědoma a občas se rozumově „zastaví“, přizná chybu a požádá o radu (kterou se ne nutně bude řídit). Má základy víry z anglikánské církve, nicméně v Boha nevěří, ačkoliv se nerouhá. Je nadšeným fanouškem vědy, obecně by se dalo říct, že i „matky Přírody“.

Dovednosti a schopnosti

Po letech studia botaniky se více než dobře orientuje v botanice, zároveň má lepší než běžný přehled o přírodních vědách všeobecně; ovládá latinu. Má klasické vzdělání, takže se kromě angličtiny a němčiny domluví také francouzsky. Je obstojným pilotem, zvládne drobnější opravdu letadla, má dobrý postřeh a umí v nerozhodných situacích zachovat chladnou hlavu a rychle, byť ne nutně správně, jednat.

Speciální schopnosti

Imogen má povětšinou výbornou představu o tom, kde se nachází či kam se chce dostat. O tom, jak výjimečná ale její schopnost navigace je, sama nemá tušení. Často svůj úspěch připisuje štěstí, nebo má dojem, že někde zahlédla nějaký orientační bod či si odněkud pamatuje nějakou mapku. Na zvláštní schopnosti nevěří.

Slabiny

Ovlivnitelnost, vztahovačnost, plynoucí z lehce nahlodaného sebevědomí, občasná snaha něco (někomu) dokázat za každou cenu. Na druhou stranu i morálka - Imogen není sice žádný svatoušek, ale jsou věci, které neudělá a ani neskousne. Nejvýraznější osobou, co se slabin týče, je jistě její otec, profesor Henry Coulton. Její celoživotní vzor, ke kterému teď cítí kombinaci lásky a pocitu velké křivdy zároveň. Oproti tomu její matka způsobila Imogenin mírný skepticismus vůči ženám; nevýrazná poddajná manželka, která odrodila děti a tím jako by vše zajímavé v jejím životě skončilo (později se začala věnovat sbírce peněz pro sirotčinec, ale to už byl její vliv na dceru zformován). Pro Imogen se stala významným motivačním prvkem ve snaze dokázat světu, že za něco stojí, navzdory tomu, že je žena.

Životopis

Dětství Imogen bylo víceméně normálně spokojené a šťastné. Bez jakýchkoliv zajímavých událostí rovněž vystudovala soukromou dívčí střední školu. Pak, navzdory zvyklostem, byť s jistou protekcí, nastoupila ke studiu botaniky na oxfordskou univerzitu, kde je její otec vedoucím katedry botaniky. Otec tehdy její život zcela ovládl; ve studiu na ni byl přísnější, ve volném čase vyžadoval její asistenci. V rámci přípravy své dcery na drsný a vůči ženám nepřístupný akademický svět Henry Coulton publikoval výsledky společného výzkumu, aniž by zmínil její zásluhy; Imogen z univerzity vzápětí odešla. V rámci nově nabyté volnosti se setkala s několika přáteli ze školy, kteří se věnovali výzkumu na skotských ostrovech - a na Imogen nezbylo v letadle jiné místo, než vedle pilota. Směsice hrůzy a nepochopitelné důvěry k pilotovi sedícímu vedle ní určila směr další Imogeniny životní cesty a lásky - aviatiku.

Doporučení

Arthur MacGregor. Dříve působil v britské tajné službě v Německu; spolehlivých (britských) pilotů tam byl nedostatek, a tak se seznámil s Imogen Coultonovou (která byla ve správný čas na správném místě); párkrát pro něj uspořádala několik přeletů. Později ji doporučil na základě jejích pilotních dovedností kombinovaných s odvážnou povahou coby uchazeče o místo agenta Omegy.

Profesní kontakty

  • Arthur MacGregor¬ - Imogen pro něj dříve vykonala ne zrovna oficiální práci; on ji pak doporučil do Omegy. Vztah mají kolegiální, přátelský, důvěřují si.
  • Ernst Leutwanger - majitel firmy, pro kterou Imogen létala v Německu

Osobní kontakty

  • Eunice Guilford - přítelkyně ze střední školy
  • Miranda Coulton - matka
  • Imelda Coulton - sestra
  • Gerald Debney & Thomas Jeffries - přátelé ze školy, věnující se výzkumu na skotských ostrovech
  • Hilmar Sigurdsson – pilot, který létal pro Debneyho a Jeffriese. Imogen od něj získala první poznatky o letadlech a aviatice. Chová k němu obdiv.
  • Ingrid Nachtnebel - známá, Imogen se s ní seznámila u MacGregora
  • Brian Kerney - známý z Londýna, bývalý voják
agent/21.txt · Poslední úprava: 2021/05/24 10:56 autor: jerson